| Артикул товару | SW-4560 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,000806куб.м |
| Діаметр свердла | 45мм |
| Довжина свердла | 600мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
970 грн./шт
Варіанти цін
970 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-5060 |
| Вага | 1,667кг |
| Об'єм | 0,001075куб.м |
| Діаметр свердла | 50мм |
| Довжина свердла | 600мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 300 грн./шт
Варіанти цін
1 300 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5305 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000019куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Довжина свердла | 184мм |
| Довжина робочої частини | 121мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики










