| Артикул товару | SWF-2015 |
| Вага | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Діаметр свердла | 20мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWF-1015 |
| Вага | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5330 |
| Вага | 0,210кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000238куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Довжина | 205мм |
| Хвостовик | циліндричний |
| Довжина свердла | 205мм |
| Довжина робочої частини | 134мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5601 |
| Вага | 0,085кг |
| Об'єм | 0,000348куб.м |
| Тип | тримач |
| Різьба | 3/8” |
| Сумісність | для коронок від 19 до 29 |
| Діаметр свердла | 6,5мм |
| Діаметр хвостовика | 11мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWF-2215 |
| Вага | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Діаметр свердла | 22мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWB-1030 |
| Вага | 0,118кг |
| Об'єм | 0,000108куб.м |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Довжина свердла | 300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWB-1240 |
| Вага | 0,245кг |
| Об'єм | 0,000129куб.м |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Довжина свердла | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5033 |
| Вага | 5,000кг |
| Об'єм | 0,000004куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3.3мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 65мм |
| Довжина робочої частини | 36мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
6 грн./шт
Варіанти цін
6 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5420 |
| Вага | 0,019кг |
| Об'єм | 0,000052куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 2,0мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 47мм |
| Довжина робочої частини | 22мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5255 |
| Вага | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000063куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Покриття | полированная сталь |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 5.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 139мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 60-62hrc |
| Довжина робочої частини | 91мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5651 |
| Вага | 0,158кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,000942куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 51мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
175 грн./шт
Варіанти цін
175 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5285 |
| Вага | 0,126кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000122куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8,5мм |
| Довжина свердла | 165мм |
| Довжина робочої частини | 109мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Фреза Форстнера, діаметр: 35 мм, хвостовик: 8 мм, для дверних петель з обмежувачем INTERTOOL SD-0495
| Артикул товару | SD-0495 |
| Вага | 0,072кг |
| Матеріал | швидкоріжуча інструментальна сталь |
| Об'єм | 0,000364куб.м |
| Тип | свердло форстнера з обмежувачем |
| Діаметр тросу | 35мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Кут заточування | 45° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5438 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3,8мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 75мм |
| Довжина робочої частини | 45мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
25 грн./шт
Варіанти цін
25 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5695 |
| Вага | 0,369кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,001203куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 95мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
289 грн./шт
Варіанти цін
289 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5051 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000020куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 5.1мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 86мм |
| Довжина робочої частини | 52мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
10 грн./шт
Варіанти цін
10 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5310 |
| Вага | 0,090кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000023куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Довжина свердла | 195мм |
| Довжина робочої частини | 128мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-2623 |
| Вага | 0,180кг |
| Об'єм | 0,000071куб.м |
| Діаметр свердла | 26мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
160 грн./шт
Варіанти цін
160 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5052 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000010куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 5.2мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 86мм |
| Довжина робочої частини | 52мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5021 |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 2.1мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 49мм |
| Довжина робочої частини | 24мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
5 грн./шт
Варіанти цін
5 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення










