| Артикул товару | SD-5445 |
| Вага | 0,011кг |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4,5мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 80мм |
| Довжина робочої частини | 45мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
30 грн./шт
Варіанти цін
30 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5640 |
| Вага | 0,086кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,000651куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 40мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5500 |
| Вага | 0,089кг |
| Об'єм | 0,000209куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 135мм |
| Довжина робочої частини | 85мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWF-3015 |
| Вага | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000060куб.м |
| Діаметр свердла | 30мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0380 |
| Вага | 0,290кг |
| Об'єм | 0,000864куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 120мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0352 |
| Вага | 0,029кг |
| Об'єм | 0,000173куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Діаметр свердла | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5702 |
| Вага | 0,423кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,001607куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 102мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
319 грн./шт
Варіанти цін
319 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5435 |
| Вага | 0,007кг |
| Об'єм | 0,000041куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3,5мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 70мм |
| Довжина робочої частини | 40мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
18 грн./шт
Варіанти цін
18 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-0823 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000061куб.м |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWB-1040 |
| Вага | 0,182кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь с45 |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Довжина свердла | 400мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5667 |
| Вага | 0,200кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,001235куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 67мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
219 грн./шт
Варіанти цін
219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5520 |
| Вага | 0,099кг |
| Об'єм | 0,000243куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 150мм |
| Довжина робочої частини | 100мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
239 грн./шт
Варіанти цін
239 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWF-1415 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Діаметр свердла | 14мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0360 |
| Вага | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000302куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Діаметр свердла | 32мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5632 |
| Вага | 0,085кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,000540куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-1223 |
| Вага | 0,132кг |
| Об'єм | 0,000124куб.м |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0290 |
| Вага | 0,031кг |
| Об'єм | 0,000071куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, кераміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | шестигранний |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-1623 |
| Вага | 0,184кг |
| Об'єм | 0,000099куб.м |
| Діаметр свердла | 16мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWF-2015 |
| Вага | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Діаметр свердла | 20мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5330 |
| Вага | 0,210кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000238куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Довжина | 205мм |
| Хвостовик | циліндричний |
| Довжина свердла | 205мм |
| Довжина робочої частини | 134мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення










