| Артикул товару | DT5539_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 61мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 61мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 33мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 61мм |
| Довжина робоча | 33мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
93 грн./шт
Варіанти цін
93 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWF-1215 |
| Вага | 0,039кг |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5045 |
| Вага | 0,011кг |
| Об'єм | 0,000006куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 80мм |
| Довжина робочої частини | 47мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0005 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000066куб.м |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1.5; 2.5; 3; 4; 5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 40; 57; 61; 75; 86мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5425 |
| Об'єм | 0,000009куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 2,5мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 55мм |
| Довжина робочої частини | 30мм |
| Кут заточування | 135град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT5540 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 65мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 65мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 36мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 65мм |
| Довжина робоча | 36мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
836 грн./шт
Варіанти цін
836 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4935 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 109мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 109мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 66мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 109мм |
| Довжина робоча | 66мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
3 164 грн./шт
Варіанти цін
3 164 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4900 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 49мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 49мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт |
| Робоча довжина | 24мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 49мм |
| Довжина робоча | 24мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
201 грн./шт
Варіанти цін
201 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5546_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 86мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
171 грн./шт
Варіанти цін
171 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0309 |
| Вага | 7,470кг |
| Об'єм | 0,009877куб.м |
| Кількість в упаковці | 230од. |
| Діаметр тросу | 1; 1.5; 2; 2.5; 3; 3.2; 3.5; 4; 4.2;<br>4.5; 5; 5.5; 6; 6.5; 7; 7.5; 8; 8.5;<br>9; 9.5; 10; 10.5; 11; 11.5; 12; 12.5; 13мм |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | мм |
| Тип сталі | hss 4241 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62 HRC |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5450 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 5,0мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 85мм |
| Довжина робочої частини | 50мм |
| Кут заточування | 135град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | DT5536_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 40мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 40мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 18мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 40мм |
| Довжина робоча | 18мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
77 грн./шт
Варіанти цін
77 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0272 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000058куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, кераміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Довжина свердла | 80мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-1246 |
| Вага | 0,248кг |
| Об'єм | 0,000212куб.м |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0293 |
| Вага | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000128куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, кераміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Кількість в упаковці | 3од. |
| Хвостовик | шестигранний |
| Діаметр свердла | 5, 6, 8мм |
| Довжина свердла | 76мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-4005 |
| Вага | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000026куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 5мм |
| Довжина свердла | 85мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5602 |
| Вага | 0,255кг |
| Об'єм | 0,000718куб.м |
| Тип | тримач |
| Різьба | 7/16” |
| Сумісність | для коронок від 32 до 102мм |
| Діаметр свердла | 6,5мм |
| Діаметр хвостовика | 12.5мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT5560_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 142мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 91мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 91мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
485 грн./шт
Варіанти цін
485 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-7068 |
| Вага | 0,840кг |
| Об'єм | 0,000773куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для кирпича та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 68мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4948 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 5 шт |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 98мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
4 219 грн./шт
Варіанти цін
4 219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення










