| Артикул товару | DT5930 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 29шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Упаковка – металева касета. Свердла діаметром: 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.2, 3.3, 3.5, 4, 4.2, 4.5, 4.8, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5. , 11, 11.5, 12, 12.5, 13 мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Кількість предметів | 29 |
| Футляр | Металева касета |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | HSS-R |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
3 098 грн./шт
Варіанти цін
3 098 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5040 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 75мм |
| Довжина робочої частини | 43мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0846 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5090 |
| Вага | 0,042кг |
| Об'єм | 0,000012куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 9мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 125мм |
| Довжина робочої частини | 81мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
25 грн./шт
Варіанти цін
25 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5080 |
| Вага | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000007куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 117мм |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
17 грн./шт
Варіанти цін
17 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5048 |
| Вага | 0,009кг |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4.8мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 86мм |
| Довжина робочої частини | 52мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
10 грн./шт
Варіанти цін
10 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4506 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 66мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 100мм |
| Довжина робоча | 66мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
71 грн./шт
Варіанти цін
71 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5539_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 61мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 61мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 33мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 61мм |
| Довжина робоча | 33мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
93 грн./шт
Варіанти цін
93 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5038 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 61мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 61мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 2 сверла в блистере. |
| Робоча довжина | 33мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 61мм |
| Довжина робоча | 33мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
212 грн./шт
Варіанти цін
212 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4920 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 61мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 61мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 33мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 61мм |
| Довжина робоча | 33мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 102 грн./шт
Варіанти цін
1 102 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4918 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 49мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 49мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 24мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 49мм |
| Довжина робоча | 24мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
959 грн./шт
Варіанти цін
959 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4907 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 93мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 93мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 52мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 93мм |
| Довжина робоча | 57мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
259 грн./шт
Варіанти цін
259 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5660 |
| Вага | 0,164кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,001024куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 60мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5270 |
| Вага | 0,035кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 7мм |
| Довжина свердла | 156мм |
| Довжина робочої частини | 102мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20619 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 144.9мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 144.9мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 106.9мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 144.9мм |
| Довжина робоча | 107мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
623 грн./шт
Варіанти цін
623 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5568 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 86мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 839 грн./шт
Варіанти цін
1 839 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5559_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 142мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 91мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 91мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
454 грн./шт
Варіанти цін
454 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5550_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 101мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 101мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 58мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 101мм |
| Довжина робоча | 58мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
248 грн./шт
Варіанти цін
248 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5544_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 75мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5540 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 65мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 65мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 36мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 65мм |
| Довжина робоча | 36мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
836 грн./шт
Варіанти цін
836 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення










