| Артикул товару | DT4512 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 155мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 155мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 102мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 155мм |
| Довжина робоча | 102мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
160 грн./шт
Варіанти цін
160 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5553 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 117мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 72мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 72мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
2 340 грн./шт
Варіанти цін
2 340 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4903 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 70мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 70мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт |
| Робоча довжина | 39мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 70мм |
| Довжина робоча | 39мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
268 грн./шт
Варіанти цін
268 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90332 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 472 грн./шт
Варіанти цін
1 472 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70829 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 7шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. Набір свердел по металу 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 8 |
| Довжина загальна | 61.75мм |
| Довжина робоча | 33.43мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | касета |
Характеристики
1 023 грн./шт
Варіанти цін
1 023 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0347 |
| Вага | 0,022кг |
| Об'єм | 0,000115куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Особливості | мінімальне замовлення 2 од. |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Цiна | вказана за 1 од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0342 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000033куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Особливості | мінімальне замовлення 2 од. |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4мм |
| Цiна | вказана за 1 од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
15 грн./шт
Варіанти цін
15 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5075 |
| Вага | 0,021кг |
| Об'єм | 0,000006куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 7.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 109мм |
| Довжина робочої частини | 69мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0013 |
| Вага | 0,124кг |
| Об'єм | 0,000162куб.м |
| Кількість в упаковці | 13од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1.5-6.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Кут заточування | 135° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0339 |
| Вага | 0,286кг |
| Об'єм | 0,002457куб.м |
| Тип | циркуль до дриля для різання плитки |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, пластику |
| Хвостовик | циліндричний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5432 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000041куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3,2мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 65мм |
| Довжина робочої частини | 35мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0399 |
| Вага | 0,267кг |
| Об'єм | 0,001276куб.м |
| Тип | тримач коронок |
| Застосування | для використання з корончатими свердлами |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4876 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 600мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 600мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по деревині ополубочне, монтажне - 1 шт. |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 600мм |
| Тип свердла | опалубне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 121 грн./шт
Варіанти цін
1 121 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4875 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 600мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 600мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині опалубне, монтажне - 1 шт. |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 600мм |
| Тип свердла | опалубне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
914 грн./шт
Варіанти цін
914 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4504 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 80мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 80мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 52мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 80мм |
| Довжина робоча | 52мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
64 грн./шт
Варіанти цін
64 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4503 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 70мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 70мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 70мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
61 грн./шт
Варіанти цін
61 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5552_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 109мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 109мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 66мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 109мм |
| Довжина робоча | 66мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
268 грн./шт
Варіанти цін
268 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5062 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 98мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
635 грн./шт
Варіанти цін
635 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4965 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 133мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт |
| Робоча довжина | 84мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 87мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
623 грн./шт
Варіанти цін
623 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4960 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 65мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 65мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт |
| Робоча довжина | 36мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 65мм |
| Довжина робоча | 36мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
259 грн./шт
Варіанти цін
259 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення










