| Артикул товару | DT4513 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 155мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 155мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 102мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 155мм |
| Довжина робоча | 102мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
188 грн./шт
Варіанти цін
188 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5551 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 109мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 109мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 66мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 109мм |
| Довжина робоча | 66мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
2 090 грн./шт
Варіанти цін
2 090 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5536 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 40мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 40мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 18мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 40мм |
| Довжина робоча | 18мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
627 грн./шт
Варіанти цін
627 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4961 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 75мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
192 грн./шт
Варіанти цін
192 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4934 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 101мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 101мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 58мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 101мм |
| Довжина робоча | 63мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
2 972 грн./шт
Варіанти цін
2 972 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4912 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 117мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 72мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 75мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
412 грн./шт
Варіанти цін
412 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4832 |
| Довжина | 160мм |
| Загальна довжина | 160мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cверлo по деревені перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 160мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 160мм |
| Довжина робоча | 160мм |
Характеристики
267 грн./шт
Варіанти цін
267 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4830 |
| Довжина | 160мм |
| Загальна довжина | 160мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cверлo по деревені перове - 1 шт. |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 160мм |
Характеристики
303 грн./шт
Варіанти цін
303 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90317 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90295 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20626 ⁄ DT90365 ⁄ DT90366 ⁄ DT90367 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 066 грн./шт
Варіанти цін
1 066 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT83095 |
| Тип | коронка |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
Характеристики
1 086 грн./шт
Варіанти цін
1 086 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-4060 |
| Вага | 2,600кг |
| Об'єм | 0,001025куб.м |
| Діаметр свердла | 40мм |
| Довжина свердла | 600мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5806 |
| Вага | 0,019кг |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло-фреза |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 6мм |
| Довжина свердла | 88мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4873 |
| Тип | свердла по деревені |
| Довжина | 600мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 600мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині опалубне, монтажне - 1 шт. |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 600мм |
| Тип свердла | опалубне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
851 грн./шт
Варіанти цін
851 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5055 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000003куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 5.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 93мм |
| Довжина робочої частини | 57мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0370 |
| Вага | 0,131кг |
| Об'єм | 0,000266куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керамічної плитки, мармуру |
| Діаметр свердла | 55мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5060 |
| Вага | 0,029кг |
| Об'єм | 0,000003куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 6мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 93мм |
| Довжина робочої частини | 57мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
12 грн./шт
Варіанти цін
12 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4774 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
335 грн./шт
Варіанти цін
335 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20610 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 111мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 111мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 73мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 111мм |
| Довжина робоча | 73мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-4023 |
| Вага | 0,710кг |
| Об'єм | 0,000893куб.м |
| Діаметр свердла | 40мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики










