| Артикул товару | DT90312 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0348 |
| Вага | 0,026кг |
| Об'єм | 0,000087куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Особливості | мінімальне замовлення 2 од. |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Цiна | вказана за 1 од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0284 |
| Вага | 0,016кг |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, кераміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | шестигранний |
| Діаметр свердла | 4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5834 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000239куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло ступінчасте |
| Хвостовик | шестигранний 8мм |
| Шаг | 2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5105 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000014куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 10.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 133мм |
| Довжина робочої частини | 87мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90244 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по дереву - 1 шт |
| Робоча довжина | 100мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
541 грн./шт
Варіанти цін
541 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4771 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
284 грн./шт
Варіанти цін
284 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4874 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 600мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 600мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині опалубне, монтажне - 1 шт. |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 600мм |
| Тип свердла | опалубне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
911 грн./шт
Варіанти цін
911 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5050 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 109мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 109мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Сверло в блистере. |
| Робоча довжина | 66мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 109мм |
| Довжина робоча | 66мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
272 грн./шт
Варіанти цін
272 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5047 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 93мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 93мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 57мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 93мм |
| Довжина робоча | 57мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
232 грн./шт
Варіанти цін
232 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5044 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 80мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 80мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 80мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
181 грн./шт
Варіанти цін
181 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6676 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 150мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 150мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 150мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
224 грн./шт
Варіанти цін
224 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0358 |
| Вага | 0,050кг |
| Об'єм | 0,000336куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Діаметр свердла | 28мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5030 |
| Вага | 2,600кг |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 61мм |
| Довжина робочої частини | 33мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
5 грн./шт
Варіанти цін
5 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5448 |
| Вага | 0,013кг |
| Об'єм | 0,000114куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4,8мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 85мм |
| Довжина робочої частини | 50мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
33 грн./шт
Варіанти цін
33 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5415 |
| Об'єм | 0,000012куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1,5мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 40мм |
| Довжина робочої частини | 20мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
8 грн./шт
Варіанти цін
8 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90240 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по дереву - 1 шт |
| Робоча довжина | 100мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
302 грн./шт
Варіанти цін
302 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20609 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 105мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 105мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 67мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 105мм |
| Довжина робоча | 67мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
240 грн./шт
Варіанти цін
240 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4649 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 480 грн./шт
Варіанти цін
1 480 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4513 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 155мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 155мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 102мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 155мм |
| Довжина робоча | 102мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
188 грн./шт
Варіанти цін
188 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення










