| Артикул товару | DT4785 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 386мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
752 грн./шт
Варіанти цін
752 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4768 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
254 грн./шт
Варіанти цін
254 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4644 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
717 грн./шт
Варіанти цін
717 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4507 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 110мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 110мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 72мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 110мм |
| Довжина робоча | 72мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
78 грн./шт
Варіанти цін
78 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5549 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 93мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 93мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 57мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 93мм |
| Довжина робоча | 57мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 922 грн./шт
Варіанти цін
1 922 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20522 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 93мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 57мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 93мм |
| Довжина робоча | 57мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
134 грн./шт
Варіанти цін
134 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90312 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5567 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 86мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 755 грн./шт
Варіанти цін
1 755 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWB-1230 |
| Вага | 0,126кг |
| Об'єм | 0,000080куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь с45 |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Довжина свердла | 300мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5843 |
| Вага | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000011куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло-мітчик |
| Різьба | m3x0.5 |
| Хвостовик | шестигранний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4962 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 109мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 109мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт |
| Робоча довжина | 66мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 109мм |
| Довжина робоча | 66мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
384 грн./шт
Варіанти цін
384 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5834 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000239куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло ступінчасте |
| Хвостовик | шестигранний 8мм |
| Шаг | 2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0205 |
| Вага | 0,129кг |
| Об'єм | 0,000227куб.м |
| Кількість в наборі | 5од. |
| Тип | набір свердел |
| Застосування | дерево |
| Діаметр свердла | 4; 5; 6; 8; 10мм |
| Довжина свердла | 75; 80; 90; 103; 117мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5470 |
| Вага | 0,028кг |
| Об'єм | 0,000152куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 7,0мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 110мм |
| Довжина робочої частини | 70мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4940 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 125мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 78мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 81мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
4 698 грн./шт
Варіанти цін
4 698 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20615 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 130мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 130мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 92мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 130мм |
| Довжина робоча | 92мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
297 грн./шт
Варіанти цін
297 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20605 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 85.5мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 85.5мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 35.6мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 85.5мм |
| Довжина робоча | 48мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
173 грн./шт
Варіанти цін
173 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20603 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 76мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 76мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 28.5мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 76мм |
| Довжина робоча | 38мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
153 грн./шт
Варіанти цін
153 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5558 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 133мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 84мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 84мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
3 427 грн./шт
Варіанти цін
3 427 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5553_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 117мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 72мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 72мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
289 грн./шт
Варіанти цін
289 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення










