| Артикул товару | DT6690 |
| Довжина | 150мм |
| Загальна довжина | 150мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | фрезерований |
| Довжина загальна | 150мм |
| Довжина робоча | 100мм |
Характеристики
470 грн./шт
Варіанти цін
470 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90331 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 472 грн./шт
Варіанти цін
1 472 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90328 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 472 грн./шт
Варіанти цін
1 472 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5540_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 65мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 65мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 36мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 65мм |
| Довжина робоча | 36мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
103 грн./шт
Варіанти цін
103 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5015 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000009куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1.5мм |
| Тип сталі | HSS |
| Довжина свердла | 40мм |
| Довжина робочої частини | 18мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5042 |
| Вага | 0,021кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4.2мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 75мм |
| Довжина робочої частини | 43мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | SD-4004 |
| Вага | 0,007кг |
| Об'єм | 0,000018куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 4мм |
| Довжина свердла | 75мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4793 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 386мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 015 грн./шт
Варіанти цін
1 015 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4766 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
233 грн./шт
Варіанти цін
233 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20612 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 117мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 79мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 79мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
268 грн./шт
Варіанти цін
268 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20602 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 72мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 72мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт. |
| Робоча довжина | 25.5мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 72мм |
| Довжина робоча | 34мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
173 грн./шт
Варіанти цін
173 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20600 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 55мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 55мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт. |
| Робоча довжина | 11.6мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 55мм |
| Довжина робоча | 15мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
153 грн./шт
Варіанти цін
153 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5561 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 98мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
4 514 грн./шт
Варіанти цін
4 514 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5542 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 70мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 70мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 39мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 70мм |
| Довжина робоча | 39мм |
| Вид свердла | свердла по металу |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
961 грн./шт
Варіанти цін
961 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5042 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 75мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
252 грн./шт
Варіанти цін
252 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6682 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 120мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 120мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 80мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 120мм |
| Довжина робоча | 80мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
203 грн./шт
Варіанти цін
203 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90313 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4936 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 109мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 109мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 66мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 109мм |
| Довжина робоча | 69мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
3 452 грн./шт
Варіанти цін
3 452 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWB-1840 |
| Вага | 0,320кг |
| Об'єм | 0,000309куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 18мм |
| Довжина свердла | 400мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0361 |
| Вага | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000345куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 35мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення










