| Артикул товару | SD-4010 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Довжина свердла | 120мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4787 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 386мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
792 грн./шт
Варіанти цін
792 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4772 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
294 грн./шт
Варіанти цін
294 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5056 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 133мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 84мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 84мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
433 грн./шт
Варіанти цін
433 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4967 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 98мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
834 грн./шт
Варіанти цін
834 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20512 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 49мм |
| Кількість | 3шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 3 шт. |
| Робоча довжина | 24мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 49мм |
| Довжина робоча | 24мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
97 грн./шт
Варіанти цін
97 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90344 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
4 061 грн./шт
Варіанти цін
4 061 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90345 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
4 061 грн./шт
Варіанти цін
4 061 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90320 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5085 |
| Вага | 0,028кг |
| Об'єм | 0,000024куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 117мм |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0351 |
| Вага | 0,024кг |
| Об'єм | 0,000190куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-4009 |
| Вага | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000077куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4793 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 386мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 015 грн./шт
Варіанти цін
1 015 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4766 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
233 грн./шт
Варіанти цін
233 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5538_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 57мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 57мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 30мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 57мм |
| Довжина робоча | 30мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
91 грн./шт
Варіанти цін
91 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4942 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 133мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 84мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 87мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
5 369 грн./шт
Варіанти цін
5 369 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20523 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 101мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 63мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 101мм |
| Довжина робоча | 63мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
153 грн./шт
Варіанти цін
153 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6695 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 110мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 110мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 70мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 110мм |
| Довжина робоча | 70мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
122 грн./шт
Варіанти цін
122 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6690 |
| Довжина | 150мм |
| Загальна довжина | 150мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | фрезерований |
| Довжина загальна | 150мм |
| Довжина робоча | 100мм |
Характеристики
470 грн./шт
Варіанти цін
470 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90331 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 472 грн./шт
Варіанти цін
1 472 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення










