| Артикул товару | DT4581 |
| Тип | свердла по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло Форстнера по дереву - 1 шт |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | форстнера |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 455 грн./шт
Варіанти цін
1 455 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4508 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 120мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 120мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 80мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 120мм |
| Довжина робоча | 80мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
98 грн./шт
Варіанти цін
98 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4946 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 142мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 5 штук |
| Робоча довжина | 91мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 91мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
3 643 грн./шт
Варіанти цін
3 643 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4932 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 93мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 93мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 52мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 93мм |
| Довжина робоча | 57мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
2 493 грн./шт
Варіанти цін
2 493 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20533 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 94мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 94мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
426 грн./шт
Варіанти цін
426 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20510 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 34мм |
| Кількість | 3шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 3 шт. |
| Робоча довжина | 12мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 34мм |
| Довжина робоча | 12мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
80 грн./шт
Варіанти цін
80 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0253 |
| Вага | 0,172кг |
| Об'єм | 0,000845куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Тип | набір для встановлення замків |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | фреза кільцева 54 мм, свердло направляюче 6 мм, свердло перове 22 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5250 |
| Вага | 0,014кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000012куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 5мм |
| Довжина свердла | 132мм |
| Довжина робочої частини | 87мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4769 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревені перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
264 грн./шт
Варіанти цін
264 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4767 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
244 грн./шт
Варіанти цін
244 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6042 |
| Тип | свердла по кераміці |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 50мм |
| Застосування | скло та плитка |
| Комплектація | свердло алмазне - 1 шт. |
| Робоча довжина | 25мм |
| Призначення | професійне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 50мм |
| Довжина робоча | 25мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | алмазне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 060 грн./шт
Варіанти цін
1 060 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20532 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 94мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 94мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
390 грн./шт
Варіанти цін
390 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5913 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 19шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Склад набору: свердла діаметром 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5,10 мм;. Футляр: металева касета. |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Кількість предметів | 19 |
| Футляр | Металева касета |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | HSS-R |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
1 180 грн./шт
Варіанти цін
1 180 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5911 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 10шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Склад набору: свердла діаметром1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 мм;. Футляр: пластикова касета |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Кількість предметів | 10 |
| Футляр | Пластиковая касета |
| Довжина загальна | 34.49мм |
| Довжина робоча | 12.24мм |
| Серія | HSS-R |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
511 грн./шт
Варіанти цін
511 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-4046 |
| Вага | 1,641кг |
| Об'єм | 0,001605куб.м |
| Діаметр свердла | 40мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT90242 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по дереву - 1 шт |
| Робоча довжина | 100мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
396 грн./шт
Варіанти цін
396 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4781 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
635 грн./шт
Варіанти цін
635 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5061 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 98мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
605 грн./шт
Варіанти цін
605 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6692 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 150мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 150мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 150мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
498 грн./шт
Варіанти цін
498 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90344 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
4 061 грн./шт
Варіанти цін
4 061 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення










