| Артикул товару | SD-0114 |
| Вага | 0,375кг |
| Об'єм | 0,000330куб.м |
| Кількість в упаковці | 13од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 2-8мм |
| Тип сталі | hss |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0265 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000031куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 5мм |
| Довжина свердла | 65мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20616 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 137.5мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 137.5мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 99.5мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 137.5мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
345 грн./шт
Варіанти цін
345 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5035 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 40мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 40мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 18мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 40мм |
| Довжина робоча | 18мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
181 грн./шт
Варіанти цін
181 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 5601400023 |
| Виробник | BBW |
| Довжина | 600мм |
| Загальна довжина | 600мм |
| Застосування | цегла |
| Робоча довжина | 450мм |
| Довжина загальна | 600мм |
| Довжина робоча | 450мм |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-4011 |
| Вага | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000046куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Довжина свердла | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5841 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000129куб.м |
| Кількість в наборі | 6шт |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло-мітчик |
| Різьба | м3-м10 |
| Хвостовик | шестигранний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4764 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
213 грн./шт
Варіанти цін
213 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20604 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 80мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 80мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 31.5мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 80мм |
| Довжина робоча | 45мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
163 грн./шт
Варіанти цін
163 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4600 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 200мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
319 грн./шт
Варіанти цін
319 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5240 |
| Вага | 0,012кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000025куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4мм |
| Довжина свердла | 119мм |
| Довжина робочої частини | 78мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4775 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
345 грн./шт
Варіанти цін
345 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4765 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
223 грн./шт
Варіанти цін
223 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20618 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 144.9мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 144.9мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 106.9мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 144.9мм |
| Довжина робоча | 107мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
508 грн./шт
Варіанти цін
508 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4581 |
| Тип | свердла по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло Форстнера по дереву - 1 шт |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | форстнера |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 455 грн./шт
Варіанти цін
1 455 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5059 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 142мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 91мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 91мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
514 грн./шт
Варіанти цін
514 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4901 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 57мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 57мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт. |
| Робоча довжина | 30мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 57мм |
| Довжина робоча | 30мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
211 грн./шт
Варіанти цін
211 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90308 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWF-5015 |
| Вага | 0,072кг |
| Об'єм | 0,000067куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Діаметр свердла | 50мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
60 грн./шт
Варіанти цін
60 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0022 |
| Вага | 0,238кг |
| Об'єм | 0,000882куб.м |
| Кількість в наборі | 7од. |
| Висота | 43мм |
| Тип | набір корончатих свердел |
| Застосування | для пластика, дерева, гіпсокартона |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики










