| Артикул товару | DT4770 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
274 грн./шт
Варіанти цін
274 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20614 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 126.75мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 126.75мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 88.75мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 126.75мм |
| Довжина робоча | 89мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
288 грн./шт
Варіанти цін
288 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4642 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
651 грн./шт
Варіанти цін
651 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4511 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 150мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 150мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 150мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
144 грн./шт
Варіанти цін
144 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6747 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 72мм |
| Застосування | піноблок ⁄ цегла ⁄ легкий бетон |
| Комплектація | Коронка без адаптера |
| Сумісність | DT6750 ⁄ DT6751 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Хвостовик | M16 |
| Призначена для | перфораторів SDS plus |
| Довжина загальна | 72мм |
| Тип коронки | ударна |
Характеристики
5 466 грн./шт
Варіанти цін
5 466 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-1823 |
| Вага | 0,216кг |
| Об'єм | 0,000192куб.м |
| Діаметр свердла | 18мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5050 |
| Вага | 0,019кг |
| Об'єм | 0,000002куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 86мм |
| Довжина робочої частини | 52мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
10 грн./шт
Варіанти цін
10 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90237 |
| Тип | набори свердел по деревені |
| Кількість | 3шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Набір свердел по дереву 3 шт - 16, 20, 25 мм. Блістер |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Кількість предметів | 3 |
| Футляр | Блістер |
| Довжина загальна | 152мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
937 грн./шт
Варіанти цін
937 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4773 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
325 грн./шт
Варіанти цін
325 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4520 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 130мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 200мм |
| Довжина робоча | 130мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
518 грн./шт
Варіанти цін
518 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20518 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
91 грн./шт
Варіанти цін
91 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0113 |
| Вага | 0,225кг |
| Об'єм | 0,000273куб.м |
| Кількість в упаковці | 13од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1.5-6.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0119 |
| Вага | 0,438кг |
| Об'єм | 0,000146куб.м |
| Кількість в упаковці | 19од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1-10мм |
| Тип сталі | hss |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5480 |
| Вага | 0,039кг |
| Об'єм | 0,000218куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8,0мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 115мм |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5557_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 133мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 84мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 84мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
393 грн./шт
Варіанти цін
393 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5048 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 93мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 93мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 57мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 93мм |
| Довжина робоча | 57мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
242 грн./шт
Варіанти цін
242 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20530 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 87мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 87мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
313 грн./шт
Варіанти цін
313 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4956 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 6шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Набір свердел по металу 6 шт - 2, 3, 4, 5, 6, 8 мм. пластиковий кейс |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 6 |
| Футляр | Пластиковый кейс |
| Довжина загальна | 49.61мм |
| Довжина робоча | 24.33мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
959 грн./шт
Варіанти цін
959 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90303 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20626 ⁄ DT90365 ⁄ DT90366 ⁄ DT90367 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 066 грн./шт
Варіанти цін
1 066 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-7036 |
| Вага | 0,434кг |
| Об'єм | 0,000262куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 36мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики










