| Артикул товару | SD-5808 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | сверло-фреза |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 98мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-7050 |
| Вага | 0,590кг |
| Об'єм | 0,000564куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442140 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
2 490 грн.
Варіанти цін
2 490 грн.
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5055 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 125мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 78мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 78мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
403 грн./шт
Варіанти цін
403 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20514 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 61мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 33мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 61мм |
| Довжина робоча | 33мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
71 грн./шт
Варіанти цін
71 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70728 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 19шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Набір свердел по металу 19 шт - 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 5, 5.5, 6, 7, 8, 10 мм. Пластиковий кейс Tough Case системи TSTAK |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 19 |
| Футляр | Пластиковий кейс |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 918 грн./шт
Варіанти цін
1 918 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90334 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 980 грн./шт
Варіанти цін
1 980 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0208 |
| Вага | 0,190кг |
| Об'єм | 0,000356куб.м |
| Кількість в наборі | 8од. |
| Тип | набір свердел |
| Застосування | дерево |
| Діаметр свердла | 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10мм |
| Довжина свердла | 60; 75; 80; 90; 103; 108; 117мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4778 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
406 грн./шт
Варіанти цін
406 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4904 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 75мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
288 грн./шт
Варіанти цін
288 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20520 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 52мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 52мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
108 грн./шт
Варіанти цін
108 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20517 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
87 грн./шт
Варіанти цін
87 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6672 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 85мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 85мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 50мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 85мм |
| Довжина робоча | 50мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-7055 |
| Вага | 0,800кг |
| Об'єм | 0,000773куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 55мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4776 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
375 грн./шт
Варіанти цін
375 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4763 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
203 грн./шт
Варіанти цін
203 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20535 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 101мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 101мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
497 грн./шт
Варіанти цін
497 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90299 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20626 ⁄ DT90365 ⁄ DT90366 ⁄ DT90367 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 066 грн./шт
Варіанти цін
1 066 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8192L |
| Тип | коронка |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
Характеристики
1 099 грн./шт
Варіанти цін
1 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0363 |
| Вага | 0,071кг |
| Об'єм | 0,000103куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 40мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення










