| Артикул товару | DT60003 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 123мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 123мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 93мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 123мм |
| Довжина робоча | 93мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
244 грн./шт
Варіанти цін
244 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4783 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 386мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
614 грн./шт
Варіанти цін
614 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4505 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 90мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 90мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 60мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 90мм |
| Довжина робоча | 60мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
68 грн./шт
Варіанти цін
68 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6952 |
| Тип | набори свердел по бетону та циглині |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | Набір свердел по бетону,цеглі,каменю 5 шт - 4; 5; 6; 8; 10 мм. Пластиковий кейс |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Кількість предметів | 5 |
| Футляр | Пластиковая касета |
| Довжина загальна | 75.85мм |
| Довжина робоча | 38.44мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
396 грн./шт
Варіанти цін
396 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6680 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 60мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 100мм |
| Довжина робоча | 60мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
181 грн./шт
Варіанти цін
181 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6762 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 107мм |
| Застосування | піноблок ⁄ цегла ⁄ легкий бетон |
| Комплектація | Коронка без адаптера |
| Сумісність | DT6770 ⁄ DT6771 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Призначена для | перфораторів SDS max |
| Довжина загальна | 107мм |
| Тип коронки | ударна |
Характеристики
6 560 грн./шт
Варіанти цін
6 560 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWB-1640 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000090куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 16мм |
| Довжина свердла | 400мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0365 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000150куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 45мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0343 |
| Вага | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000029куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Діаметр свердла | 5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4871 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 600мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 600мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині опалубне, монтажне - 1 шт. |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 600мм |
| Тип свердла | опалубне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
712 грн./шт
Варіанти цін
712 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4585 |
| Тип | свердла по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло Форстнера - 1 штука |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | форстнера |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
2 097 грн./шт
Варіанти цін
2 097 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5046 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 86мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
212 грн./шт
Варіанти цін
212 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5037 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 57мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 57мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 30мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 57мм |
| Довжина робоча | 30мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
202 грн./шт
Варіанти цін
202 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6673 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 150мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 150мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 150мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
203 грн./шт
Варіанти цін
203 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6763 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 107мм |
| Застосування | піноблок ⁄ цегла ⁄ легкий бетон |
| Комплектація | Коронка без адаптера |
| Сумісність | DT6770 ⁄ DT6771 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Призначена для | перфораторів SDS max |
| Довжина загальна | 107мм |
| Тип коронки | ударна |
Характеристики
9 293 грн./шт
Варіанти цін
9 293 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5812 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000172куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло ступеневе |
| Кількість сходинок | 5 |
| Хвостовик | циліндричний 6мм |
| Діаметр свердла | 4, 6, 8, 10, 12мм |
| Діаметр хвостовика | 6мм |
| Максимальна глибина свердління | 4мм |
| Шаг | 2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT6524 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 134мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 134мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 104мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 134мм |
| Довжина робоча | 104мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
301 грн./шт
Варіанти цін
301 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5555_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 125мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 78мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 78мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
335 грн./шт
Варіанти цін
335 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90306 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20626 ⁄ DT90365 ⁄ DT90366 ⁄ DT90367 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5808 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | сверло-фреза |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 98мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики










