| Артикул товару | DT70832 |
| Тип | набори свердел по деревені |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. Набір перових свердел d = 18, 20, 22, 25, 32 мм., по 1 шт. |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Кількість предметів | 6 |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | касета |
Характеристики
865 грн./шт
Варіанти цін
865 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4650 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 620 грн./шт
Варіанти цін
1 620 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5535 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 34мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 34мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 12мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 34мм |
| Довжина робоча | 12мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
610 грн./шт
Варіанти цін
610 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4911 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 109мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 109мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 66мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 109мм |
| Довжина робоча | 69мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
355 грн./шт
Варіанти цін
355 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20524 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 109мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 69мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 109мм |
| Довжина робоча | 69мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
185 грн./шт
Варіанти цін
185 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90301 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20626 ⁄ DT90365 ⁄ DT90366 ⁄ DT90367 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 066 грн./шт
Варіанти цін
1 066 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9288 |
| Тип | набори свердел по бетону та циглині |
| Кількість | 8шт |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | Набір свердел по бетону/цеглі/каменю 8 шт - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 мм. Пластиковий кейс |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Кількість предметів | 8 |
| Футляр | Пластиковий пенал |
| Довжина загальна | 60.75мм |
| Довжина робоча | 28.38мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
660 грн./шт
Варіанти цін
660 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0493 |
| Вага | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000390куб.м |
| Матеріал виготовлення | швидкоріжуча інструментальна сталь |
| Тип | свердло форстнера |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Кут заточування | 45° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0266 |
| Вага | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000060куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, кераміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 6мм |
| Довжина свердла | 65мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-1046 |
| Вага | 0,175кг |
| Об'єм | 0,000127куб.м |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5460 |
| Вага | 0,018кг |
| Об'єм | 0,000017куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 6,0мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5 ) |
| Довжина свердла | 95мм |
| Довжина робочої частини | 60мм |
| Кут заточування | 135град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0492 |
| Вага | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000195куб.м |
| Матеріал виготовлення | швидкоріжуча інструментальна сталь |
| Тип | свердло форстнера |
| Діаметр тросу | 25мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Кут заточування | 45° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT60000 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 103мм |
| Довжина робоча | 73мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
203 грн./шт
Варіанти цін
203 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5554_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 117мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 72мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 72мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
310 грн./шт
Варіанти цін
310 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5058 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 142мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 91мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 91мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
484 грн./шт
Варіанти цін
484 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20531 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 87мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 87мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20527 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 75мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
240 грн./шт
Варіанти цін
240 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6762 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 107мм |
| Застосування | піноблок ⁄ цегла ⁄ легкий бетон |
| Комплектація | Коронка без адаптера |
| Сумісність | DT6770 ⁄ DT6771 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Призначена для | перфораторів SDS max |
| Довжина загальна | 107мм |
| Тип коронки | ударна |
Характеристики
6 560 грн./шт
Варіанти цін
6 560 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWF-3215 |
| Вага | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Діаметр свердла | 32мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0285 |
| Вага | 0,018кг |
| Об'єм | 0,000041куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | шестигранний |
| Діаметр свердла | 5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики










