| Артикул товару | 17808035045 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT60001 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 113мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 113мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 83мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 113мм |
| Довжина робоча | 83мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
223 грн./шт
Варіанти цін
223 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20613 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 120.25мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 120.25мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 82.25мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 120.25мм |
| Довжина робоча | 82мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
278 грн./шт
Варіанти цін
278 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6674 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 85мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 85мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 50мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 85мм |
| Довжина робоча | 50мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
181 грн./шт
Варіанти цін
181 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5037 |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 70мм |
| Довжина робочої частини | 39мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT6040 |
| Тип | свердла по кераміці |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 50мм |
| Застосування | скло та плитка |
| Комплектація | свердло алмазне - 1 шт. |
| Робоча довжина | 25мм |
| Призначення | професійне |
| Хвостовик | фрезерований 3 фаски ⁄ шестигранний 1 ⁄ 4″ |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 50мм |
| Довжина робоча | 25мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | алмазне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
873 грн./шт
Варіанти цін
873 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4917 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 101мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
911 грн./шт
Варіанти цін
911 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4957 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 29шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Набір свердел з 29 шт: 1, 1,5, 2, 2,5, 3, 3,2, 3,3, 3,5, 4, 4,2, 4,5, 4,8, 5, 5,5, 6, 6,5, 7, 7,5, 8, 8,5, 9, 9,5, 10, 10,5, 11, 11,5, 12, 12,5, 13 мм; |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 29 |
| Футляр | Пластиковый кейс |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
10 067 грн./шт
Варіанти цін
10 067 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6687 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 150мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 150мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 150мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
331 грн./шт
Варіанти цін
331 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6675 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 60мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 100мм |
| Довжина робоча | 60мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
160 грн./шт
Варіанти цін
160 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085222 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT70834 |
| Тип | набори свердел по деревені |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. Набір перових свердел d = 16, 18, 20, 25, 32 мм., по 1 шт. |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Кількість предметів | 6 |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | касета |
Характеристики
865 грн./шт
Варіанти цін
865 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6044 |
| Тип | свердла по кераміці |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 50мм |
| Застосування | скло та плитка |
| Комплектація | свердло алмазне - 1 шт. |
| Робоча довжина | 25мм |
| Призначення | професійне |
| Хвостовик | фрезерований 3 фаски ⁄ шестигранний 1 ⁄ 4″ |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 50мм |
| Довжина робоча | 25мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | алмазне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6517 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 103мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 103мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 73мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 103мм |
| Довжина робоча | 73мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
212 грн./шт
Варіанти цін
212 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6686 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 200мм |
| Довжина робоча | 150мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
309 грн./шт
Варіанти цін
309 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0264 |
| Вага | 0,009кг |
| Об'єм | 0,000031куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, кераміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4мм |
| Довжина свердла | 65мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5065 |
| Вага | 0,037кг |
| Об'єм | 0,000051куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 6.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 101мм |
| Довжина робочої частини | 63мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
13 грн./шт
Варіанти цін
13 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0490 |
| Вага | 0,042кг |
| Об'єм | 0,000236куб.м |
| Матеріал виготовлення | швидкоріжуча інструментальна сталь |
| Тип | свердло форстнера |
| Діаметр тросу | 15мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Кут заточування | 45° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70832 |
| Тип | набори свердел по деревені |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. Набір перових свердел d = 18, 20, 22, 25, 32 мм., по 1 шт. |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Кількість предметів | 6 |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | касета |
Характеристики
865 грн./шт
Варіанти цін
865 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4650 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 620 грн./шт
Варіанти цін
1 620 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення










