| Артикул товару | 17903094092 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17984445079 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT70831 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 7шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. Набір свердел по металу 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10 мм., |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Кількість предметів | 8 |
| Довжина загальна | 55.72мм |
| Довжина робоча | 15.4мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | касета |
Характеристики
1 101 грн./шт
Варіанти цін
1 101 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4937 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 109мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 109мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 66мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 109мм |
| Довжина робоча | 66мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
3 835 грн./шт
Варіанти цін
3 835 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6956 |
| Тип | набори свердел по бетону та циглині |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 5 штук свердел у пластиковій касеті |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 5 |
| Футляр | Пластиковая касета |
| Довжина загальна | 75.85мм |
| Довжина робоча | 38.44мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
812 грн./шт
Варіанти цін
812 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085535 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
7 045 грн./шт
Варіанти цін
7 045 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 17903094098 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SW-2546 |
| Вага | 0,630кг |
| Об'єм | 0,000311куб.м |
| Діаметр свердла | 25мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
300 грн./шт
Варіанти цін
300 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085489 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17808035059 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT4588 |
| Тип | свердла по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло Форстнера - 1 штука |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | форстнера |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
2 446 грн./шт
Варіанти цін
2 446 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 17903094022 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT6518 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 113мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 113мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 83мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 113мм |
| Довжина робоча | 83мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
215 грн./шт
Варіанти цін
215 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20513 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 57мм |
| Кількість | 3шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 3 шт. |
| Робоча довжина | 30мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 57мм |
| Довжина робоча | 30мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
105 грн./шт
Варіанти цін
105 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5935 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 10шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Склад набору: свердла діаметром 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 мм. Футляр: пластикова касета |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 10 |
| Футляр | Пластиковая касета |
| Довжина загальна | 34.49мм |
| Довжина робоча | 12.24мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
2 852 грн./шт
Варіанти цін
2 852 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 17803094031 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
26 022 грн./шт
Варіанти цін
26 022 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5835 |
| Вага | 0,193кг |
| Об'єм | 0,000350куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло ступінчасте |
| Хвостовик | шестигранний 10мм |
| Шаг | 2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0019 |
| Вага | 0,560кг |
| Об'єм | 0,001260куб.м |
| Кількість в упаковці | 19од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1-10мм |
| Тип сталі | hss |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0268 |
| Вага | 0,019кг |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 70мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5252 |
| Вага | 0,015кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000008куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Довжина свердла | 139мм |
| Довжина робочої частини | 87мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики










