| Артикул товару | BT-7125 |
| Вага | 0,315кг |
| Об'єм | 0,000636куб.м |
| Швидкість обертання | 11000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 125мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
84 грн. /шт
99 грн.
-15%
Економія 15 грн.
Варіанти цін
84 грн. /шт
99 грн.
-15%
Економія 15 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | BT-2065 |
| Вага | 0,186кг |
| Об'єм | 0,000293куб.м |
| Швидкість обертання | 12500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 65мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-5100 |
| Вага | 0,171кг |
| Об'єм | 0,000658куб.м |
| Швидкість обертання | 12500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 100мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-4125 |
| Вага | 0,373кг |
| Об'єм | 0,000761куб.м |
| Швидкість обертання | 6500 |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 125мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-4100 |
| Вага | 0,250кг |
| Об'єм | 0,000545куб.м |
| Швидкість обертання | 12500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 100мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-9050 |
| Вага | 0,089кг |
| Об'єм | 0,000448куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Діаметр щітки | 50мм |
| Тип дроту | кручений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-5125 |
| Вага | 0,283кг |
| Об'єм | 0,001381куб.м |
| Швидкість обертання | 6500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 125мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-2125 |
| Вага | 0,719кг |
| Об'єм | 0,001406куб.м |
| Швидкість обертання | 6500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 125мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-3075 |
| Вага | 0,180кг |
| Об'єм | 0,001080куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Діаметр щітки | 75мм |
| Тип дроту | кручений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-1150 |
| Вага | 0,881кг |
| Об'єм | 0,002443куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 150мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-1075 |
| Вага | 0,210кг |
| Об'єм | 0,000560куб.м |
| Швидкість обертання | 12500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 75мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-1065 |
| Вага | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000409куб.м |
| Швидкість обертання | 12500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 65мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0500 |
| Вага | 0,216кг |
| Об'єм | 0,000646куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для бетону, деревини і металу |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Форма щітки | щітка кільцева |
| Діаметр щітки | 25; 40; 50; 60; 75мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-1101 |
| Вага | 0,887кг |
| Об'єм | 0,001038куб.м |
| Швидкість обертання | 7000об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 100мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-7115 |
| Вага | 0,233кг |
| Об'єм | 0,000939куб.м |
| Швидкість обертання | 11000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 115мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-2150 |
| Вага | 1,050кг |
| Об'єм | 0,001997куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 150мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-1100 |
| Вага | 0,408кг |
| Об'єм | 0,001010куб.м |
| Швидкість обертання | 8500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 100мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-1125 |
| Вага | 0,629кг |
| Об'єм | 0,001662куб.м |
| Швидкість обертання | 6500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 125мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-6200 |
| Вага | 1,040кг |
| Об'єм | 0,001887куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 200мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Діаметр посадки | 32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-8075 |
| Вага | 0,122кг |
| Об'єм | 0,000628куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Діаметр щітки | 75мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


