| Артикул товару | STHT2-28043 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT2-28042 |
Характеристики
| Артикул товару | DT4952 |
| Тип | міксер |
| Довжина | 0.6м |
| Сумісність | DCD240 ⁄ DWD241 |
| Призначення | для дрилі-міксера |
| Хвостовик | різьба М14 |
| Діаметр хвостовика | 14мм |
Характеристики
1 726 грн./шт
Варіанти цін
1 726 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-4005 |
| Вага | 0,262кг |
| Об'єм | 0,002720куб.м |
| Тип | міксер для гіпсу |
| Діаметр основи | 80мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-4003 |
| Вага | 0,288кг |
| Об'єм | 0,002688куб.м |
| Тип | міксер для сухих сумішей |
| Діаметр основи | 80мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-4007 |
| Вага | 0,520кг |
| Об'єм | 0,006000куб.м |
| Тип | міксер для замішування |
| Діаметр основи | 100мм |
| Діаметр вінчика | 100мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-4004 |
| Вага | 0,415кг |
| Об'єм | 0,006250куб.м |
| Тип | міксер для сухих сумішей |
| Діаметр основи | 100мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4951 |
| Тип | міксер |
| Довжина | 0.6м |
| Призначення | для дрилі-міксера |
| Хвостовик | шестигранник |
| Діаметр хвостовика | 13мм |
Характеристики
959 грн./шт
Варіанти цін
959 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-4001 |
| Вага | 0,250кг |
| Об'єм | 0,002720куб.м |
| Тип | міксер для фарби |
| Діаметр основи | 80мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-4002 |
| Вага | 0,322кг |
| Об'єм | 0,006100куб.м |
| Тип | міксер для фарби |
| Діаметр основи | 100мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-4000 |
| Вага | 0,170кг |
| Об'єм | 0,000968куб.м |
| Тип | міксер для фарби |
| Діаметр основи | 60мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 300мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-4006 |
| Вага | 0,355кг |
| Об'єм | 0,006150куб.м |
| Тип | міксер для гіпсу |
| Діаметр основи | 100мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
109 грн./шт
Варіанти цін
109 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-4008 |
| Вага | 0,550кг |
| Об'єм | 0,008856куб.м |
| Тип | міксер для замішування |
| Діаметр основи | 120мм |
| Діаметр вінчика | 120мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-4016 |
| Матеріал виготовлення | сталь з антикорозійним покриттям |
| Хвостовик | з різьбою m14 |
| Діаметр вінчика | 140мм |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варіанти цін
100 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-4015 |
| Матеріал виготовлення | сталь з антикорозійним покриттям |
| Хвостовик | з різьбою m14 |
| Діаметр вінчика | 120мм |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варіанти цін
100 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
