| Артикул товару | DWV9130 |
| Тип | адаптер універсальний |
| Комплектація | 1 шт |
| Сумісність | DW621 ⁄ D26204 |
| Призначення | для пилососів |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
295 грн./шт
Варіанти цін
295 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWS5021 |
| Тип | шина напрямна |
| Довжина | 1м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DCS579 ⁄ DCS520 ⁄ DWE576K ⁄ DWS5031 |
| Призначення | для дискових та торцювальних пилок |
Характеристики
4 425 грн./шт
Варіанти цін
4 425 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9470 |
| Тип | адаптер Y-подібний |
| Довжина | 1,4м |
| Комплектація | Адаптер розгалужувач для підключення до пилососів |
| Сумісність | DWE7492 ⁄ DWE7485 ⁄ DCS7485 |
| Призначення | для пилососів |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
6 074 грн./шт
Варіанти цін
6 074 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1533 |
| Вага | 0,128кг |
| Об'єм | 0,000264куб.м |
| Тип | перехідник |
| Різьба | м22 |
| Застосування | для мийок високого тиску dt-1508, wt-1509 |
| Сумісність | насадки dt-1531, dt-1532, dt-1541, dt-1542, dt-1543 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWS5031 |
| Тип | адаптер для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DWS5021 ⁄ DWS5022 ⁄ DWS5023 |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
3 933 грн./шт
Варіанти цін
3 933 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE6292 |
| Тип | планка з’єднувальна |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DWS5021 ⁄ DWS5022 ⁄ DWS5023 |
| Призначення | для дискових та торцювальних пилок |
Характеристики
844 грн./шт
Варіанти цін
844 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 71419031026 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20719 |
| Тип | насадка шліфувальна |
| Сумісність | DWE315 ⁄ DCS353 ⁄ DCS356 |
| Призначення | для багатофукціонального інструменту |
| Серія | CARBIDE |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20704 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| TPI | 12зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
479 грн./шт
Варіанти цін
479 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9345 |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Комплектація | Фільтр - 2 шт |
| Сумісність | DWV905Н |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
2 892 грн./шт
Варіанти цін
2 892 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 71419031029 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DE0730G |
| Тип | мішень -променевловлювач |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DCE088NG18 ⁄ DW088CG ⁄ DCE089NG18 ⁄ DCE0811D1G ⁄ DCE079D1G |
| Призначення | для лазерів |
Характеристики
723 грн./шт
Варіанти цін
723 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-1616 |
| Вага | 0,600кг |
| Об'єм | 0,000447куб.м |
| Тип | ключовий |
| Діаметр свердла | 3-16мм |
| Шпиндель | в16 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
209 грн./шт
Варіанти цін
209 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWH205DH |
| Тип | система пиловидалення |
| Комплектація | 3 змінні насадки (діаметром 12, 26 і 38 мм) |
| Сумісність | DCH263 |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
12 249 грн./шт
Варіанти цін
12 249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE6274 |
| Тип | цанга для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW625E |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
1 115 грн./шт
Варіанти цін
1 115 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE7025 |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | стійка для торцювальних пилок та аксесуари |
| Сумісність з інструментом | DE7023 |
Характеристики
3 065 грн./шт
Варіанти цін
3 065 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-0002 |
| Вага | 2,390кг |
| Об'єм | 0,007436куб.м |
| Діаметр УШМ | 115-125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-4005 |
| Вага | 0,262кг |
| Об'єм | 0,002720куб.м |
| Тип | міксер для гіпсу |
| Діаметр основи | 80мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1550 |
| Вага | 0,840кг |
| Об'єм | 0,004410куб.м |
| Тип | пістолет для мийки високого тиску |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509<br>dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Максимальний тиск | 200бар |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики






















