| Артикул товару | DCFA4031 |
| Тип | змінні кулачки |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Комплект кулачків - 1 шт. |
| Сумісність | DCF403 |
| Призначення | для заклепувального пістолета |
Характеристики
492 грн./шт
Варіанти цін
492 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA19-1900D |
| Тип | насадка для підлоги |
| Сумісність | DXVA19-2601 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA |
Характеристики
779 грн./шт
Варіанти цін
779 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20505 |
| Тип | насадка кутова |
| Комплектація | Насадка кутова з розбірним корпусом - 1 шт., Бічна рукоятка - 1 шт. |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шпіндель квадрат 3 ⁄ 8 дюйма |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
1 793 грн./шт
Варіанти цін
1 793 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20700 |
| Тип | насадка шліфувальна |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DWE315 ⁄ DCS353 ⁄ DCS356 |
| Призначення | для багатофукціонального інструменту |
Характеристики
575 грн./шт
Варіанти цін
575 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
5 499 грн./шт
Варіанти цін
5 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1534 |
| Вага | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000190куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | конектор |
| Довжина | 50мм |
| Застосування | для подовження шланга |
| Діаметр зовнішній | 20мм |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1509, dt-1515, dt-1517, wt-1509 <br>dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXVA19-1300 |
| Тип | насадка для підлоги |
| Сумісність | DXVA19-2601 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
519 грн./шт
Варіанти цін
519 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1545 |
| Вага | 0,480кг |
| Об'єм | 0,003510куб.м |
| Тип | Шланг високого тиску до мийок |
| Довжина | 5м |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517<br> dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Максимальний тиск | 170бар |
| Максимальна температура води | 60°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 19568442025 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT4592 |
| Тип | подовжувач для форстенбора |
| Довжина | 0.14м |
| Комплектація | Подовжувач. В упаковці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник |
Характеристики
1 154 грн./шт
Варіанти цін
1 154 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0432 |
| Вага | 0,600кг |
| Об'єм | 0,000380куб.м |
| Тип кріплення | sds max / sds plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20562 |
| Комплектація | Насадка до шурупокрута - 1 шт.; Гайкотримачи під шпильки з різбою: М6 - 1 шт.,. М8 - 1 шт.,. М10 - 2 шт.,. М12 - 2 шт. |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | IMPACT CONNECT |
Характеристики
8 359 грн./шт
Варіанти цін
8 359 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE0892 |
| Тип | мішень -променевловлювач |
| Сумісність | DW088K ⁄ DW0822 |
| Призначення | для лазерів |
| Дальність дії | 50м |
| Клас водонепроникності | IP 54 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 399 грн./шт
Варіанти цін
7 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 425 грн./шт
Варіанти цін
1 425 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0116 |
| Вага | 0,334кг |
| Об'єм | 0,000882куб.м |
| Тип | насадка кутова для дрилів, шурупокрутів |
| Габаритні розміри | 140х50х30мм |
| Максимальне зусилля | 57нм |
| Країна-виробник | тайвань |
| Патрон | 1/4" |
| Хвостовик | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXVA19-4211 |
| Тип | мішки для збору пилу |
| Комплектація | Мішки - 3 шт |
| Сумісність | DXV20P ⁄ DXV20PTA ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
1 359 грн./шт
Варіанти цін
1 359 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA19-2591 |
| Тип | насадка для підлоги |
| Сумісність | DXVA19-2601 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV30SAPTA |
Характеристики
1 415 грн./шт
Варіанти цін
1 415 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA19-1400 |
| Тип | насадка для щілин |
| Сумісність | DXVA19-2601 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
779 грн./шт
Варіанти цін
779 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9130 |
| Тип | адаптер універсальний |
| Комплектація | 1 шт |
| Сумісність | DW621 ⁄ D26204 |
| Призначення | для пилососів |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
295 грн./шт
Варіанти цін
295 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення






















