| Артикул товару | DE6966 |
| Тип | регулятор обмежувача глибини різу до фрезеру |
| Комплектація | Регулятор - 1 шт |
| Сумісність | DW624 ⁄ DW625 ⁄ DW626 ⁄ DW629 |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
1 920 грн./шт
Варіанти цін
1 920 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20503 |
| Тип | насадка кутова |
| Комплектація | Насадка кутова - 1 шт |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
1 141 грн./шт
Варіанти цін
1 141 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE7023 |
| Максимальне навантаження | 225кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | стійка для торцювальних пилок та аксесуари |
| Сумісність з інструментом | DWS773 DWS774 DCS777 D27111 D27113 DWS727 DCS727 DWS780 DCS780 |
Характеристики
19 009 грн./шт
Варіанти цін
19 009 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 71419031031 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20776 |
| Тип | полотно пиляльне універсальне |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ метал |
| Комплектація | Полотно пиляльне - 5 шт. |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
5 163 грн./шт
Варіанти цін
5 163 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20501 |
| Тип | насадка кутова |
| Комплектація | Насадка з гнучким приводом - 1 шт |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
2 459 грн./шт
Варіанти цін
2 459 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-0003 |
| Вага | 3,298кг |
| Об'єм | 0,012555куб.м |
| Діаметр УШМ | 180-230мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | DXVC4002 |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Сумісність | DXV20P ⁄ DXV20PTA ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25303DH |
| Тип | система пиловидалення |
| Комплектація | Система видалення пилу для перфораторів SDS-Plus для DCH273 і DCH274, DCH253 і DCH254 (тип 2). |
| Сумісність | DCH273 ⁄ DCH274 ⁄ DCH275 |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
14 804 грн./шт
Варіанти цін
14 804 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 89568442039 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 19568442162 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DWV9340 |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Комплектація | Два фільтра. В упаковці |
| Сумісність | DWV901 ⁄ DWV902 L ⁄ DWV902M ⁄ DWV905M |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DWV901, DWV902 L / M, DWV905M |
Характеристики
3 856 грн./шт
Варіанти цін
3 856 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 71419031024 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DCFA4031 |
| Тип | змінні кулачки |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Комплект кулачків - 1 шт. |
| Сумісність | DCF403 |
| Призначення | для заклепувального пістолета |
Характеристики
492 грн./шт
Варіанти цін
492 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20706 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 16зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
575 грн./шт
Варіанти цін
575 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE6272 |
| Тип | цанга для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW625E |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
1 115 грн./шт
Варіанти цін
1 115 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVC4003 |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Сумісність | DXV20P ⁄ DXV20PTA ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
2 099 грн./шт
Варіанти цін
2 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20505 |
| Тип | насадка кутова |
| Комплектація | Насадка кутова з розбірним корпусом - 1 шт., Бічна рукоятка - 1 шт. |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шпіндель квадрат 3 ⁄ 8 дюйма |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
1 793 грн./шт
Варіанти цін
1 793 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення






















