| Артикул товару | DE7027 |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | стійка для торцювальних пилок та аксесуари |
| Сумісність з інструментом | DE7023 |
Характеристики
5 504 грн./шт
Варіанти цін
5 504 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20504 |
| Тип | насадка кутова |
| Комплектація | Насадка кутова з розбірним корпусом - 1 шт., Бічна рукоятка - 1 шт. |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шпіндель квадрат 1 ⁄ 4 |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
1 793 грн./шт
Варіанти цін
1 793 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 159 грн./шт
Варіанти цін
1 159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20713 |
| Тип | набір пиляльних полотен по деревині |
| Кількість | 3шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Комплектація | DT20706 ⁄ DT20704 ⁄ DT20701 |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| TPI | 12зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
1 151 грн./шт
Варіанти цін
1 151 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9120 |
| Тип | адаптер ступінчастий |
| Комплектація | 1 шт |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DWV902L, DWV902М |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
506 грн./шт
Варіанти цін
506 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0416 |
| Вага | 0,975кг |
| Матеріал | сталь С40 |
| Об'єм | 0,000581куб.м |
| Різьба | м22 |
| Довжина перехідника | 450мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCF6202 |
| Вага | 0.66кг |
| Тип | насадка стрічкова |
| Комплектація | Насадка для подачі шурупів в стрічках. біта PH2 |
| Сумісність | DCF620 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
3 933 грн./шт
Варіанти цін
3 933 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE0892G |
| Тип | мішень -променевловлювач |
| Сумісність | DCE0811D1G |
| Призначення | для лазерів |
| Дальність дії | 50м |
| Клас водонепроникності | IP 54 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 399 грн./шт
Варіанти цін
7 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0438 |
| Вага | 1,378кг |
| Матеріал | сталь С40 |
| Об'єм | 0,000558куб.м |
| Довжина перехідника | 600мм |
| Тип кріплення | sds max |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
389 грн./шт
Варіанти цін
389 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 71419031047 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 79568442113 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT3906 |
| Тип | ножі для рубанка |
| Довжина | 82мм |
| Комплектація | Комплект |
| Сумісність | DCP580 ⁄ D26500 |
| Призначення | для рейсмусів та рубанків |
| Використовуються з | всеми рубанками с шириной барабана 82 м |
| Застосовуваність | ножі для рубанків |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-3822 |
| Вага | 0,190кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | ключовий |
| Діаметр свердла | 1.5-10мм |
| Шпиндель | в12 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0430 |
| Вага | 0,046кг |
| Об'єм | 0,000170куб.м |
| Тип | перехідник для патронів |
| Сумісність | для патронів з різьбою 1/2 " х20unf |
| Тип кріплення | sds plus - 1/2" x 20 unf |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1555 |
| Вага | 0,470кг |
| Об'єм | 0,004063куб.м |
| Довжина | 5м |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509<br>dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Максимальний тиск | 200бар |
| Максимальна температура води | 60°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 910278018068 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DE6966 |
| Тип | регулятор обмежувача глибини різу до фрезеру |
| Комплектація | Регулятор - 1 шт |
| Сумісність | DW624 ⁄ DW625 ⁄ DW626 ⁄ DW629 |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
1 920 грн./шт
Варіанти цін
1 920 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення






















