| Артикул товару | 19568442015 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DTLRA |
| Тип | насадка кутова LED |
| Комплектація | Насадка кутова LED - 1 шт |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
2 299 грн./шт
Варіанти цін
2 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20563 |
| Тип | насадка для різання труб |
| Комплектація | Насадка для різання труб - 1 шт |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | IMPACT CONNECT |
Характеристики
1 170 грн./шт
Варіанти цін
1 170 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 80115429027 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | ST-1623 |
| Вага | 0,624кг |
| Об'єм | 0,000447куб.м |
| Тип | ключовий |
| Діаметр свердла | 3-16мм |
| Шпиндель | 12x1.25 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT2-28043 |
Характеристики
| Артикул товару | DE6950 |
| Тип | цанга для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW621 ⁄ D26200 ⁄ D26204 ⁄ DCW600 ⁄ DCW604 |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
772 грн./шт
Варіанти цін
772 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 19568443013 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0090 |
| Вага | 0,375кг |
| Об'єм | 0,000990куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | тримач для дриля |
| Кут нахилу | по горизонталі та вертикалі 90° |
| Діаметр затискного отвору | 43мм |
| Діаметр посадки | 43мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT2-28042 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0417 |
| Вага | 1,300кг |
| Матеріал | сталь 40cr |
| Об'єм | 0,000558куб.м |
| Довжина перехідника | 600мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWS5030 |
| Тип | накладка лицьова |
| Довжина | 5м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DWS5021 ⁄ DWS5022 ⁄ DWS5023 |
| Призначення | для дискових та торцювальних пилок |
Характеристики
983 грн./шт
Варіанти цін
983 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4952 |
| Тип | міксер |
| Довжина | 0.6м |
| Сумісність | DCD240 ⁄ DWD241 |
| Призначення | для дрилі-міксера |
| Хвостовик | різьба М14 |
| Діаметр хвостовика | 14мм |
Характеристики
1 726 грн./шт
Варіанти цін
1 726 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 19568442013 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0104.009 |
| Вага | 0,185кг |
| Об'єм | 0,000363куб.м |
| Швидкість обертання | 0-500/0-1800об/хв |
| Сумісність | wt-0104, wt-0110 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 19568442010 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
975 грн./шт
Варіанти цін
975 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWH201D |
| Тип | система пиловидалення |
| Комплектація | Бічна ручка з адаптером для підключення пилососа;. Гумовий телескопічний шланг;. Гофра для збору пилу - 2 шт;. Обмежувач глибини свердління. |
| Сумісність | перфоратори SDS + |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
4 646 грн./шт
Варіанти цін
4 646 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення






















