| Артикул товару | ST-1230 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000375куб.м |
| Тип | швидкозатискний |
| Хвостовик | 1/4" hex |
| Шпиндель | 1/4" hex |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-4016 |
| Матеріал виготовлення | сталь з антикорозійним покриттям |
| Хвостовик | з різьбою m14 |
| Діаметр вінчика | 140мм |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варіанти цін
100 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-4015 |
| Матеріал виготовлення | сталь з антикорозійним покриттям |
| Хвостовик | з різьбою m14 |
| Діаметр вінчика | 120мм |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варіанти цін
100 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення






















