| Артикул товару | HT-6073 |
| Вага | 0,530кг |
| Об'єм | 0,000756куб.м |
| Робоча довжина | 625мм |
| Зусилля затискання | 50кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1536 |
| Вага | 1,390кг |
| Об'єм | 0,007355куб.м |
| Матеріал виготовлення | Латунь |
| Тип | насадка - піногенератор |
| Комплектація | Піногенератор, 7 перехідників до мийок високого тиску |
| Сумісність | intertool (окрім dt-1505/1507), karcher k2-k7, karcher hds, skill 0760, black+decker, makita, bosch серия aqt после 2013 г., nilfisk, stihl, gerni, sturm, техас, hitachi, lavor, parkside, foreman, sterwins, sorokin, hammer, elitech, champion |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Максимальний тиск | 220бар |
| Максимальна температура води | 60°С |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0311 |
| Вага | 0,180кг |
| Об'єм | 0,000605куб.м |
| Особливості | швидкоз'ємний, швидкозатискний |
| Сумісність | wt-0317 |
| Діаметр хвостовика | 0,8-10мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-9091 |
| Вага | 1,290кг |
| Об'єм | 0,001544куб.м |
| Колір | рожевий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
369 грн./шт
Варіанти цін
369 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20718 |
| Тип | полотно пиляльне по абразивним матеріалам |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | керамічна плитка ⁄ штукатурка |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
Характеристики
931 грн./шт
Варіанти цін
931 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3094 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 10 штук. |
| Зернистість | 180мкм |
Характеристики
310 грн./шт
Варіанти цін
310 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9316 |
| Тип | шланг антистатичний для пилососів |
| Довжина | 4м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | D27902 ⁄ DWV901 ⁄ DWV902 ⁄ DWV905 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | D27901, D27902 |
Характеристики
5 568 грн./шт
Варіанти цін
5 568 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 598 грн./шт
Варіанти цін
1 598 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20707 |
| Тип | полотно пиляльне по металу |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| TPI | 20зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
1 055 грн./шт
Варіанти цін
1 055 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCV9402 |
| Тип | мішки для збору пилу |
| Комплектація | П’ять текстильних мішків для пилососа DCV586M в упаковці |
| Сумісність | DCV586M |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
1 880 грн./шт
Варіанти цін
1 880 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-0010 |
| Вага | 0,177кг |
| Об'єм | 0,000531куб.м |
| Діаметр круга | 115, 125, 180, 230мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20705 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| TPI | 12зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
671 грн./шт
Варіанти цін
671 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-4008 |
| Вага | 0,550кг |
| Об'єм | 0,008856куб.м |
| Тип | міксер для замішування |
| Діаметр основи | 120мм |
| Діаметр вінчика | 120мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
3 689 грн./шт
Варіанти цін
3 689 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
7 994 грн./шт
Варіанти цін
7 994 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення






















