| Артикул товару | HT-0092 |
| Вага | 1,100кг |
| Об'єм | 0,002972куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | стійка для дриля |
| Кут нахилу | 0-45° |
| Діаметр посадкового отвору | 42мм |
| Діаметр посадки | 42мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FS-9025 |
| Вага | 5,600кг |
| Об'єм | 0,006750куб.м |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20727 |
| Тип | полотно пиляльне по металу |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | DT20707 |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| TPI | 20зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
4 219 грн./шт
Варіанти цін
4 219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
860 грн./шт
Варіанти цін
860 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-4000 |
| Вага | 0,170кг |
| Об'єм | 0,000968куб.м |
| Тип | міксер для фарби |
| Діаметр основи | 60мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 300мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-9001 |
| Вага | 1,193кг |
| Об'єм | 0,001544куб.м |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT3092 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 10 штук. |
| Зернистість | 80мкм |
Характеристики
310 грн./шт
Варіанти цін
310 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20701 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Матеріал полотна | BiM |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 18зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
671 грн./шт
Варіанти цін
671 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20711 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Серія | EXTREME TITANIUM |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| TPI | 22зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 23мм |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20702 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Серія | EXTREME TITANIUM |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| TPI | 20зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 55мм |
Характеристики
1 151 грн./шт
Варіанти цін
1 151 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9401 |
| Тип | мішки для збору пилу |
| Комплектація | Мешки одноразовые бумажные для пылесосов DWV902, DWV905 - 5 шт в упаковці |
| Сумісність | DWV902 ⁄ DWV905 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DWV902, DWV905 |
Характеристики
1 687 грн./шт
Варіанти цін
1 687 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9315 |
| Тип | шланг для пилососів |
| Довжина | 4м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DWV901 ⁄ DWV902 ⁄ DWV905 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | D27901, D27902 |
Характеристики
4 049 грн./шт
Варіанти цін
4 049 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3095 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 10 штук. |
| Зернистість | 240мкм |
Характеристики
310 грн./шт
Варіанти цін
310 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3093 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 10 штук. |
| Зернистість | 120мкм |
Характеристики
310 грн./шт
Варіанти цін
310 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DTM3095 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 5 штук. |
| Зернистість | 240мкм |
Характеристики
312 грн./шт
Варіанти цін
312 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1543 |
| Вага | 0,290кг |
| Об'єм | 0,004190куб.м |
| Тип | насадка кутова |
| Особливості | для використання з мийками високого тиску <br>dt-1508, wt-1509 потрібен перехідник dt-1533 |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509<br>dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0436 |
| Вага | 2,160кг |
| Матеріал | сталь С40 |
| Об'єм | 0,001009куб.м |
| Довжина перехідника | 1000мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-4006 |
| Вага | 0,355кг |
| Об'єм | 0,006150куб.м |
| Тип | міксер для гіпсу |
| Діаметр основи | 100мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20703 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 14зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 67мм |
Характеристики
671 грн./шт
Варіанти цін
671 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення






















