| Артикул товару | WT-0175 |
| Вага | 0,390кг |
| Об'єм | 0,000751куб.м |
| Сумісність | wt-0171 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1542 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,002058куб.м |
| Тип | насадка щітка |
| Особливості | для використання з мийками високого тиску <br>dt-1508, wt-1509 потрібен перехідник dt-1533 |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509 <br> dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT6750 |
| Тип | тримач коронок по бетону |
| Довжина | 110мм |
| Сумісність | DT6745 ⁄ DT6747 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | SDS + |
| Довжина загальна | 110мм |
Характеристики
1 239 грн./шт
Варіанти цін
1 239 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-9095 |
| Вага | 5,850кг |
| Об'єм | 0,007510куб.м |
| Колір | рожевий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWH051 |
| Тип | система пиловидалення |
| Комплектація | Адаптер для приєднання до інструменту - 2 шт. Змінні сопла - 3 шт. Сумка |
| Сумісність | перфоратори SDSmax ⁄ відбійні молотки SDSmax(HEX19) |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
8 503 грн./шт
Варіанти цін
8 503 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCV5861 |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Комплектація | Два фільтра в упаковці |
| Сумісність | DCV586M |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
1 880 грн./шт
Варіанти цін
1 880 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DTM3093 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 5 штук. |
| Зернистість | 120мкм |
Характеристики
312 грн./шт
Варіанти цін
312 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-4002 |
| Вага | 0,322кг |
| Об'єм | 0,006100куб.м |
| Тип | міксер для фарби |
| Діаметр основи | 100мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ST-0001 |
| Вага | 1,950кг |
| Об'єм | 0,006773куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Висота | 400мм |
| Тип | стійка для дриля |
| Діаметр затискного отвору | 43мм |
| Глибина обробки | до 60мм |
| Діаметр посадки | 43мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ST-1231 |
| Вага | 0,320кг |
| Об'єм | 0,000657куб.м |
| Тип | швидкозатискний |
| Діаметр свердла | 2.0-13мм |
| Шпиндель | 1/2"-20 unf |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FS-9021 |
| Вага | 1,150кг |
| Об'єм | 0,001512куб.м |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20714 |
| Тип | скребок |
| Сумісність | DWE315 ⁄ DCS353 ⁄ DCS356 |
| Призначення | для багатофукціонального інструменту |
Характеристики
310 грн./шт
Варіанти цін
310 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-1622 |
| Вага | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000061куб.м |
| Розмір | 16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FS-9011 |
| Вага | 1,206кг |
| Об'єм | 0,001428куб.м |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20712 |
| Тип | ніж сегментний |
| Сумісність | DWE315 ⁄ DCS353 ⁄ DCS356 |
| Призначення | для багатофукціонального інструменту |
Характеристики
413 грн./шт
Варіанти цін
413 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCV9401 |
| Тип | мішки для збору пилу |
| Комплектація | П’ять одноразових паперових мішків для пилососа DCV586M в упаковці |
| Сумісність | DCV586M |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DCV586M |
Характеристики
1 410 грн./шт
Варіанти цін
1 410 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0092 |
| Вага | 1,100кг |
| Об'єм | 0,002972куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | стійка для дриля |
| Кут нахилу | 0-45° |
| Діаметр посадкового отвору | 42мм |
| Діаметр посадки | 42мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення






















