| Артикул товару | DT4951 |
| Тип | міксер |
| Довжина | 0.6м |
| Призначення | для дрилі-міксера |
| Хвостовик | шестигранник |
| Діаметр хвостовика | 13мм |
Характеристики
959 грн./шт
Варіанти цін
959 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE7333 |
| Тип | ножи для рейсмуса |
| Довжина | 260мм |
| Комплектація | Комплект |
| Сумісність | DW733S |
| Призначення | для рейсмусів та рубанків |
| Використовуються з | DW733S |
| Застосовуваність | ножі для рейсмусов |
Характеристики
3 919 грн./шт
Варіанти цін
3 919 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-4001 |
| Вага | 0,250кг |
| Об'єм | 0,002720куб.м |
| Тип | міксер для фарби |
| Діаметр основи | 80мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ST-0004 |
| Вага | 0,705кг |
| Об'єм | 0,002920куб.м |
| Комплектація | підставки під різні типи кшм; ключ |
| Діаметр круга | 125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7002 |
| Тип | патрон свердлильний |
| Комплектація | Патрон. В упаковці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | різьба 1 ⁄ 2” ? 20 UNF |
| Максимальний діаметр свердла | 13мм |
Характеристики
671 грн./шт
Варіанти цін
671 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20716 |
| Тип | скребок |
| Сумісність | DWE315 ⁄ DCS353 ⁄ DCS356 |
| Призначення | для багатофукціонального інструменту |
Характеристики
192 грн./шт
Варіанти цін
192 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25304DH |
| Тип | система пиловидалення |
| Комплектація | Система пиловидалення DeWALT |
| Сумісність | DCH323 ⁄ DCH333 ⁄ DCH334 ⁄ DCH335 |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
14 804 грн./шт
Варіанти цін
14 804 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE7024 |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | стійка для торцювальних пилок та аксесуари |
| Сумісність з інструментом | DE7023 |
Характеристики
1 997 грн./шт
Варіанти цін
1 997 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWS5025 |
| Матеріал | нейлон |
| Тип | чохол |
| Комплектація | Чохол |
| Сумісність | DWS5021 ⁄ DWS5022 |
| Призначення | для дискових та торцювальних пилок |
| Кількість відділень | 1 |
Характеристики
2 711 грн./шт
Варіанти цін
2 711 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3091 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 10 штук. |
| Зернистість | 60мкм |
Характеристики
310 грн./шт
Варіанти цін
310 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE74911 |
| Максимальне навантаження | 68кг |
| Комплектація | Верстат складаний. Універсальні кронштейни для установки більшості настільних пилок |
| Призначення | стійка для циркулярних пилок |
| Максимальне вертикальне навантаження | 100кг |
| Сумісність з інструментом | DWE7485 DWE7492 DCS7485 |
Характеристики
19 667 грн./шт
Варіанти цін
19 667 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-1620 |
| Вага | 0,620кг |
| Об'єм | 0,000528куб.м |
| Тип | ключовий |
| Діаметр свердла | 3-16мм |
| Шпиндель | 1/2" x 20 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7012 |
| Тип | патрон свердлильний |
| Комплектація | Патрон. Ключ. В упаковці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | різьба 1 ⁄ 2” ? 20 UNF |
| Максимальний діаметр свердла | 13мм |
Характеристики
575 грн./шт
Варіанти цін
575 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWH052 |
| Тип | система пиловидалення |
| Комплектація | База системи пиловидалення зі шлангом. Монтажний кронштейн. Ремінець для кріплення |
| Сумісність | D25981 ⁄ D25966 |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
8 503 грн./шт
Варіанти цін
8 503 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3090 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 10 штук. |
| Зернистість | 40мкм |
Характеристики
310 грн./шт
Варіанти цін
310 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9402 |
| Тип | мішки для збору пилу |
| Комплектація | Мішки текстильні для пилососів DWV902, DWV905 - 5 шт в упаковці |
| Сумісність | DWV902 ⁄ DWV905 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DWV902, DWV905 |
Характеристики
2 584 грн./шт
Варіанти цін
2 584 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DC5404 |
| Тип | носики |
| Застосування | подходят к любым контейнерам под герметик на 600 мл. " |
| Комплектація | 25 штук в упаковці |
| Сумісність | DCE580 |
| Призначення | до пістолету для герметика |
Характеристики
2 531 грн./шт
Варіанти цін
2 531 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення






















