| Артикул товару | DT20725 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 5шт |
| Комплектація | DT20704 |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| TPI | 12зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
1 918 грн./шт
Варіанти цін
1 918 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA19-2400 |
| Тип | кругова щітка |
| Сумісність | DXVA19-2601 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
519 грн./шт
Варіанти цін
519 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-9005 |
| Вага | 5,200кг |
| Об'єм | 0,006750куб.м |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
549 грн./шт
Варіанти цін
549 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE0737 |
| Тип | лінійка |
| Довжина | 2.4м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW088K ⁄ DW0811 ⁄ DCE0811D1R ⁄ DCE074D1R ⁄ DCE079D1R ⁄ DW0822 ⁄ DCE088NG18 ⁄ DW088CG ⁄ DCE089NG18 ⁄ DCE0811D1G ⁄ DCE079D1G |
| Призначення | для лазарів |
Характеристики
5 568 грн./шт
Варіанти цін
5 568 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DTM3092 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 5 штук. |
| Зернистість | 80мкм |
Характеристики
312 грн./шт
Варіанти цін
312 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE7260 |
| Максимальне навантаження | 135кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | стійка для торцювальних пилок та аксесуари |
| Максимальне вертикальне навантаження | 135кг |
| Сумісність з інструментом | DWS773 DWS774 DCS777 D27111 D27113 DWS727 DCS727 DWS780 DCS780 |
Характеристики
21 893 грн./шт
Варіанти цін
21 893 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Вага | 0.1кг |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0420 |
| Вага | 0,230кг |
| Матеріал | сталь 40cr |
| Об'єм | 0,000165куб.м |
| Довжина перехідника | 100мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20717 |
| Тип | полотно пиляльне по абразивним матеріалам |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | керамічна плитка ⁄ штукатурка |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
767 грн./шт
Варіанти цін
767 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9350 |
| Тип | набір для прибирання підлоги |
| Комплектація | . 2 х алюмінієві усмоктувальні трубки. 1 х комбінована насадка зі змінними вставками. 1 х щілинна насадка. 1 х усмоктувальна щітка. 1 х кутова усмоктувальна трубка. Упаковка |
| Сумісність | DWV901 ⁄ DWV902 ⁄ DWV905 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DWV900/901/902 |
Характеристики
3 037 грн./шт
Варіанти цін
3 037 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE46229 |
| Тип | захисний кожух для відведення пилу |
| Призначення | для шліфувальних та поліровальних машин |
Характеристики
5 568 грн./шт
Варіанти цін
5 568 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE6277 |
| Тип | цанга для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW625E |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
1 200 грн./шт
Варіанти цін
1 200 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE0735 |
| Тип | штатив |
| Довжина | 3м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW0811 ⁄ DCE0811D1R ⁄ DCE074D1R ⁄ DCE079D1R ⁄ DW0822 ⁄ DCE088NG18 ⁄ DW088CG ⁄ DCE089NG18 ⁄ DCE0811D1G ⁄ DCE079D1G |
| Призначення | для лазарів |
Характеристики
14 461 грн./шт
Варіанти цін
14 461 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-4004 |
| Вага | 0,415кг |
| Об'єм | 0,006250куб.м |
| Тип | міксер для сухих сумішей |
| Діаметр основи | 100мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0115 |
| Вага | 0,319кг |
| Об'єм | 0,000880куб.м |
| Тип | насадка кутова для дрилів, шурупокрутів |
| Максимальне зусилля | 150нм |
| Патрон | 1/4" |
| Хвостовик | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20709 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Серія | EXTREME TITANIUM |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| TPI | 22зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 30мм |
Характеристики
931 грн./шт
Варіанти цін
931 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4951 |
| Тип | міксер |
| Довжина | 0.6м |
| Призначення | для дрилі-міксера |
| Хвостовик | шестигранник |
| Діаметр хвостовика | 13мм |
Характеристики
959 грн./шт
Варіанти цін
959 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення






















