| Артикул товару | 71419031030 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DWS5023 |
| Тип | шина напрямна |
| Довжина | 2.6м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DCS579 ⁄ DCS520 ⁄ DWE576K ⁄ DWS5031 |
| Призначення | для дискових та торцювальних пилок |
Характеристики
9 834 грн./шт
Варіанти цін
9 834 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-3821 |
| Вага | 0,178кг |
| Об'єм | 0,000248куб.м |
| Тип | швидкозатискний |
| Діаметр свердла | 1-10мм |
| Шпиндель | 3/8" x 24 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0419 |
| Вага | 0,634кг |
| Матеріал | сталь 40cr |
| Об'єм | 0,000200куб.м |
| Довжина перехідника | 300мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-4003 |
| Вага | 0,288кг |
| Об'єм | 0,002688куб.м |
| Тип | міксер для сухих сумішей |
| Діаметр основи | 80мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DE6273 |
| Тип | цанга для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW625E |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
1 115 грн./шт
Варіанти цін
1 115 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 71419031048 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
820 грн./шт
Варіанти цін
820 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE0734 |
| Тип | лінійка |
| Довжина | 5м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW088K ⁄ DW0811 ⁄ DCE0811D1R ⁄ DCE074D1R ⁄ DCE079D1R ⁄ DW0822 ⁄ DCE088NG18 ⁄ DW088CG ⁄ DCE089NG18 ⁄ DCE0811D1G ⁄ DCE079D1G |
| Призначення | для лазарів |
Характеристики
4 772 грн./шт
Варіанти цін
4 772 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20708 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 22зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 30мм |
Характеристики
620 грн./шт
Варіанти цін
620 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
4 980 грн./шт
Варіанти цін
4 980 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE46225 |
| Тип | захисний кожух для відведення пилу |
| Призначення | для шліфувальних та поліровальних машин |
Характеристики
4 555 грн./шт
Варіанти цін
4 555 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE46150 |
| Тип | захисний кожух для відведення пилу |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | для шліфувальних та поліровальних машин |
Характеристики
4 425 грн./шт
Варіанти цін
4 425 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-4007 |
| Вага | 0,520кг |
| Об'єм | 0,006000куб.м |
| Тип | міксер для замішування |
| Діаметр основи | 100мм |
| Діаметр вінчика | 100мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | DT20710 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Матеріал полотна | BiM |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 22зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 23мм |
Характеристики
827 грн./шт
Варіанти цін
827 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE0730 |
| Тип | мішень -променевловлювач |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW088K ⁄ DW0811 ⁄ DCE0811D1R ⁄ DCE074D1R ⁄ DCE079D1R ⁄ DW0822 |
| Призначення | для лазарів |
Характеристики
964 грн./шт
Варіанти цін
964 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0439 |
| Вага | 1,750кг |
| Матеріал | сталь 40cr |
| Об'єм | 0,000747куб.м |
| Довжина перехідника | 800мм |
| Тип кріплення | sds max |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DE6278 |
| Тип | цанга для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW625E |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
1 143 грн./шт
Варіанти цін
1 143 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1540 |
| Вага | 0,890кг |
| Об'єм | 0,005269куб.м |
| Тип | пістолет для мийки високого тиску |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517 <br> dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Максимальний тиск | 170бар |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCV5801H |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Комплектація | Фільтр - 1 шт |
| Сумісність | DCV582 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DCV582 |
Характеристики
2 350 грн./шт
Варіанти цін
2 350 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення






















