| Артикул товару | 11133034025 |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20592 |
| Тип | набори кругів |
| Кількість | 3шт |
| Діаметр посадкового отвору | 10мм |
| Комплектація | Набір з 3 шт |
| Діаметр круга | 76мм |
| Діаметр зовнішній | 76мм |
| Товщина | 1.6мм |
| Призначення | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Посадковий отвір | 9.5мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Упаковка | блістер |
| Товщина кола | 1.6мм |
Характеристики
258 грн./шт
Варіанти цін
258 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ED-180 |
| Тип | диск алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | кераміка |
| Комплектація | В комплекті - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 180мм |
| Висота сегментів | 10мм |
| Кромка диска | суцільна |
| Товщина сегментів | 2.2мм |
| Тип різання | з охолодженням |
Характеристики
| Артикул товару | CT-3002 |
| Вага | 0,147кг |
| Об'єм | 0,000221куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для плитки, каменю та цегли |
| Діаметр круга | 125мм |
| Висота крайки | 5мм |
| Ширина крайки | 2мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT3450-QZ |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Застосування | чорний кольоровий метал |
| Діаметр круга | 355мм |
| Діаметр зовнішній | 355мм |
| Товщина | 3мм |
| Призначення | чорний кольоровий метал |
| Посадковий отвір | 25.4мм |
| Профіль круга | плоский |
| Товщина кола | 3мм |
Характеристики
476 грн./шт
Варіанти цін
476 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20540 |
| Тип | набори кругів |
| Кількість | 100шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Комплектація | Набір з 100 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Товщина | 1мм |
| Призначення | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Упаковка | пластиковий бокс |
| Товщина кола | 1мм |
Характеристики
3 871 грн./шт
Варіанти цін
3 871 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-3004 |
| Вага | 0,344кг |
| Об'єм | 0,000428куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для плитки, каменю та цегли |
| Діаметр круга | 180мм |
| Висота крайки | 5мм |
| Ширина крайки | 2.2мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11120159033 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 5,8/3,2-3,0Fмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085106 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25,4-F4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11143158059 |
| Діаметр посадкового отвору | 10мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120159032 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 5.8мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 14327060024 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 513 грн./шт
Варіанти цін
3 513 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10115535013 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 04338347018 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.225мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 87015424065 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
Круг алмазний вiдрiзний Distar 1A1RSS/C1-W 304x2,8/1,8x25,4-11,5-18-ARP 40x2,8x10+2 R140 Classic H12
| Артикул товару | 12185004171 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11143158039 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT1044 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Комплектація | Диск пиляльний - 1 шт. |
| Призначення | метал |
| Кількість зубців | 48шт |
| Товщина полотна | 1.6мм |
| Кут заточування | 48град |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Ширина пропила | 2мм |
| Серія | METAL CUTTING |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 4000об/хв |
| Профіль зуба | MАТВ |
Характеристики
2 121 грн./шт
Варіанти цін
2 121 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 11127053022 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
2 838 грн./шт
Варіанти цін
2 838 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 87015424052 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 10мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
398 грн./шт
Варіанти цін
398 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


