| Артикул товару | DT4092 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 16мм |
| Застосування | фанера твердая древесина пластик алюминий;фанера тверда деревина пластик алюміній |
| Діаметр зовнішній | 184мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 48шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Діаметр посадки | 16мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
3 777 грн./шт
Варіанти цін
3 777 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085111 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT1936 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | мягкая древесина и древесина с гвоздями;м’яка деревина і деревина з цвяхами |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 18шт |
| Товщина полотна | 1.5мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.4мм |
| Ширина пропила | 2.4мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
723 грн./шт
Варіанти цін
723 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0112 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 115мм |
| Зернистість | к120 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0604 |
| Вага | 0,122кг |
| Матеріал | спінений абразив |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Тип | "корал" |
| Діаметр внутрішній | 22,2мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7600об/хв |
| Товщина диска | 13мм |
| Колір | блакитний |
| Діаметр посадки | 22,2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT3763 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | будівельні блоки ⁄ бруківка ⁄ бетон |
| Комплектація | Диск алмазний по граніту сегментований - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 230мм |
| Висота сегментів | 8.5мм |
| Кромка диска | сегментована |
| Товщина сегментів | 2.8мм |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Висота алмазного шару | 8.5мм |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| Товщина кола | 2.8мм |
Характеристики
3 563 грн./шт
Варіанти цін
3 563 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4286 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | фанера твердая древесина пластик алюминий;фанера тверда деревина пластик алюміній |
| Діаметр зовнішній | 216мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 80шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
5 670 грн./шт
Варіанти цін
5 670 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1922 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Застосування | нержавеющая сталь; нержавіюча сталь |
| Діаметр зовнішній | 355мм |
| Максимальна швидкість обертів | 1800об/хв |
| Призначення | нержавіюча сталь |
| Кількість зубців | 90шт |
| Товщина полотна | 1.75мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | MТCG + R |
| Діаметр отвору | 25.4мм |
| Діаметр посадки | 25.4мм |
| Ширина розпилу | 2.15мм |
| Ширина пропила | 2.15мм |
| Серія | METAL CUTTING |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 1800об/хв |
| Профіль зуба | MTCG + R |
Характеристики
14 317 грн./шт
Варіанти цін
14 317 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT43902 |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Діаметр круга | 125мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Товщина | 1мм |
| Призначення | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | Extreme |
| Товщина кола | 1мм |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1937 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево;дерево |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 30шт |
| Товщина полотна | 1.5мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.4мм |
| Ширина пропила | 2.4мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
827 грн./шт
Варіанти цін
827 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4351 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | твердая древесина фанера ламинат МДФ; тверда деревина фанера ламінат МДФ |
| Діаметр зовнішній | 250мм |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 60шт |
| Товщина полотна | 2.2мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 6000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
5 570 грн./шт
Варіанти цін
5 570 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Диск по деревині, з твердосплавними напайками, 230×30×1,6 мм, 40 зубів, 6000 об/хв INTERTOOL CT-3046
| Артикул товару | CT-3046 |
| Вага | 0,480кг |
| Об'єм | 0,000769куб.м |
| Швидкість обертання | 6000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Діаметр круга | 230мм |
| Товщина диска | 1.6мм |
| Кількість зубців | 40 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 2.2мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT42380Z |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Діаметр круга | 180мм |
| Діаметр зовнішній | 180мм |
| Товщина | 1.6мм |
| Призначення | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Товщина кола | 1.6мм |
Характеристики
103 грн./шт
Варіанти цін
103 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4288 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | фанера твердая древесина пластик алюминий;фанера тверда деревина пластик алюміній |
| Діаметр зовнішній | 305мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 80шт |
| Товщина полотна | 2.2мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.2мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 4800об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
6 758 грн./шт
Варіанти цін
6 758 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0235 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000454куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 180мм |
| Зернистість | к150 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0215 |
| Вага | 0,074кг |
| Об'єм | 0,000140куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Зернистість | к150 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
25 грн. /шт
29 грн.
-14%
Економія 4 грн.
Варіанти цін
25 грн. /шт
29 грн.
-14%
Економія 4 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | BT-0605 |
| Вага | 0,118кг |
| Матеріал | спінений абразив |
| Об'єм | 0,000444куб.м |
| Тип | "корал" |
| Діаметр внутрішній | 22.2мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7600об/хв |
| Товщина диска | 13мм |
| Колір | помаранчевий |
| Діаметр посадки | 22,2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-6280 |
| Вага | 0,800кг |
| Об'єм | 0,001580куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Насиченість діамантовою крихтою | 20-22% |
| Діаметр фрези | 180мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT3761 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | граніт ⁄ армований бетон |
| Комплектація | Диск алмазний по граніту сегментований - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Висота сегментів | 7.5мм |
| Кромка диска | сегментована |
| Товщина сегментів | 2мм |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Висота алмазного шару | 7.5мм |
| Особливі властивості | продуктивність ⁄ підвищений ресурс |
| Товщина кола | 2мм |
Характеристики
1 551 грн./шт
Варіанти цін
1 551 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4280 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | фанера твердая древесина пластик алюминий;тверда деревина пластик алюміній |
| Діаметр зовнішній | 260мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 80шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 6000об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
6 004 грн./шт
Варіанти цін
6 004 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





