| Артикул товару | DT1954 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево;дерево |
| Діаметр зовнішній | 235мм |
| Максимальна швидкість обертів | 5500об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 1.7мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 5500об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 188 грн./шт
Варіанти цін
1 188 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1945 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево;дерево |
| Діаметр зовнішній | 190мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 40шт |
| Товщина полотна | 1.7мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 007 грн./шт
Варіанти цін
1 007 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1926 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Застосування | металл; метал |
| Діаметр зовнішній | 355мм |
| Максимальна швидкість обертів | 1800об/хв |
| Призначення | метал |
| Кількість зубців | 66шт |
| Товщина полотна | 1.95мм |
| Кут заточування | 1.5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 25.4мм |
| Діаметр посадки | 25.4мм |
| Ширина розпилу | 2.31мм |
| Ширина пропила | 2.31мм |
| Серія | METAL CUTTING |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 1800об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
10 605 грн./шт
Варіанти цін
10 605 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1090 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево фанера ДСП ДВП МДФ повторно используемое дерево;дерево фанера ДСП ДВП МДФ повторно використовується дерево |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 48шт |
| Товщина полотна | 1.6мм |
| Кут заточування | 5град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 2.2мм |
| Ширина пропила | 2.3мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
3 181 грн./шт
Варіанти цін
3 181 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-4021 |
| Вага | 0,145кг |
| Матеріал | a 24 sbf |
| Об'єм | 0,000159куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 115мм |
| Товщина диска | 6мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 14320347022 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20591 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 10мм |
| Застосування | керамічна плитка ⁄ мармур |
| Комплектація | В комплекті - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 76мм |
| Висота сегментів | 6.5мм |
| Кромка диска | суцільна |
| Товщина сегментів | 1мм |
| Сумісність з інструментом | DCS438 |
| Висота алмазного шару | 6.5мм |
| Особливі властивості | універсальність |
| Товщина кола | 1.3мм |
Характеристики
569 грн./шт
Варіанти цін
569 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20590 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 10мм |
| Застосування | гіпсокартон ⁄ фіброцемент ⁄ пластик ⁄ склопластик ⁄ метал |
| Комплектація | Диск пилковий - 1 шт. |
| Діаметр зовнішній | 76мм |
| Кількість зубців | 5 |
| Товщина полотна | 1.3мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | FT |
| Діаметр посадки | 9.5мм |
| Ширина розпилу | 1.8мм |
| Ширина пропила | 1.8мм |
| Серія | MULTI MATERIAL |
| Сумісність з інструментом | DCS438 |
| Висота алмазного шару | 0.3мм |
| Особливі властивості | універсальність |
| Товщина кола | 1.6мм |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 11320061015 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 12315051010 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.225мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 486 грн./шт
Варіанти цін
1 486 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 12385055034 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25,4-F4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT43907 |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Діаметр круга | 150мм |
| Діаметр зовнішній | 150мм |
| Товщина | 1.6мм |
| Призначення | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | Extreme |
| Товщина кола | 1.6мм |
Характеристики
88 грн./шт
Варіанти цін
88 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10100000019 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
2 634 грн./шт
Варіанти цін
2 634 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 11127034022 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT1938 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 16мм |
| Застосування | дерево повторно используемое дерево МДФ ДСПфанера ДВП;дерево повторно використане дерево МДФ ДСП фанера ДВП |
| Діаметр зовнішній | 184мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 18шт |
| Товщина полотна | 1.7мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Діаметр посадки | 16мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
771 грн./шт
Варіанти цін
771 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-3001 |
| Вага | 0,121кг |
| Об'єм | 0,000243куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для плитки, каменю та цегли |
| Діаметр круга | 115мм |
| Висота крайки | 5мм |
| Ширина крайки | 1.8мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 89568442045 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 360 грн./шт
Варіанти цін
1 360 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 11115048011 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 14315129010 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
620 грн./шт
Варіанти цін
620 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 13085129026 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25,4-F4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики





