| Артикул товару | CT-3043 |
| Вага | 0,298кг |
| Об'єм | 0,000581куб.м |
| Швидкість обертання | 8000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 180мм |
| Товщина диска | 1.5мм |
| Кількість зубців | 40 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 2мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT40257 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Застосування | метал |
| Діаметр зовнішній | 355мм |
| Серія | Extreme |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Товщина кола | 3.3мм |
Характеристики
9 306 грн./шт
Варіанти цін
9 306 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10179023011 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | M14Fмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085105 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25,4-F4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
Круг алмазний вiдрiзний Distar 1A1RSS/C3-W 350x3,2/2,2x25,4-11,5-48-ARPS 18x3,2x13+2 R160 Meteor H15
| Артикул товару | 12385055025 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120048015 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT43919 |
| Тип | круги абразивні шліфувальні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | стальметалеві труби й профілікольорові метали зварювальні шви |
| Діаметр круга | 230мм |
| Діаметр зовнішній | 230мм |
| Товщина | 6мм |
| Призначення | чорний кольоровий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | Extreme |
| Товщина кола | 6мм |
Характеристики
258 грн./шт
Варіанти цін
258 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 11117546010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.225/M14Fмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20421 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 9.5мм |
| Застосування | универсальное;універсальне |
| Діаметр зовнішній | 115мм |
| Максимальна швидкість обертів | 5000об/хв |
| Призначення | цементно-волокнисті плити ⁄ композитні панелі |
| Кількість зубців | 4шт |
| Товщина полотна | 1.4мм |
| Кут заточування | 12град |
| Геометрія зуба | FT |
| Діаметр отвору | 10мм |
| Діаметр посадки | 9.5мм |
| Ширина пропила | 1.8мм |
| Серія | EXTREME MULTI MATERIAL |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | FTG |
Характеристики
3 181 грн./шт
Варіанти цін
3 181 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1949 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | Диск пильний CONSTRUCTION - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 1мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 1.86мм |
| Ширина пропила | 1.86мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
763 грн./шт
Варіанти цін
763 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-4024 |
| Вага | 0,350кг |
| Матеріал | a 24 sbf |
| Об'єм | 0,000389куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 180мм |
| Товщина диска | 6мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-3015 |
| Вага | 0,170кг |
| Об'єм | 0,000406куб.м |
| Швидкість обертання | 9500об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 150мм |
| Товщина диска | 1.5мм |
| Кількість зубців | 28 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 2мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11315061010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT1472 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | универсальное;універсальне |
| Діаметр зовнішній | 190мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | цементно-волокнисті плити ⁄ композитні панелі |
| Кількість зубців | 4шт |
| Товщина полотна | 1.4мм |
| Кут заточування | 12град |
| Геометрія зуба | FT |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 1.8мм |
| Ширина пропила | 1.8мм |
| Серія | EXTREME MULTI MATERIAL |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | FTG |
Характеристики
4 454 грн./шт
Варіанти цін
4 454 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0208 |
| Вага | 0,079кг |
| Об'єм | 0,000185куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Зернистість | к80 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-6125 |
| Вага | 0,435кг |
| Об'єм | 0,000749куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Насиченість діамантовою крихтою | 20-22% |
| Діаметр фрези | 125мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11120421019 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
Круг алмазний вiдрiзний Distar 1A1RSS/C1-W 404x3,5/2,5x25,4-11,5-24-ARP 40x3,5x10+2 R190 Classic H12
| Артикул товару | 12185004121 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 87015424037 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 290 грн./шт
Варіанти цін
1 290 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1958 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | Диск пильний CONSTRUCTION - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 305мм |
| Максимальна швидкість обертів | 4800об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 2мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 4800об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 790 грн./шт
Варіанти цін
1 790 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





