| Артикул товару | 11115053010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
Круг алмазний вiдрiзний Distar 1A1RSS/C1-W 454x3,8/2,8x25,4-11,5-26-ARP 40x3,8x10+2 R215 Classic H12
| Артикул товару | 12185004161 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 14320347025 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115034010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115427010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 14320060024 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 513 грн./шт
Варіанти цін
3 513 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-4023 |
| Вага | 0,236кг |
| Матеріал | a 24 sbf |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 150мм |
| Товщина диска | 6мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-4013 |
| Вага | 0,090кг |
| Матеріал | a 46 sbf |
| Об'єм | 0,000055куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 180мм |
| Товщина круга | 1.6мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT40255 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | В комплекті - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 230мм |
| Товщина сегментів | 1.5мм |
| Серія | Extreme |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Товщина кола | 1.5мм |
Характеристики
2 585 грн./шт
Варіанти цін
2 585 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DX7987 |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | стальметалеві труби й профілікольорові метали |
| Діаметр круга | 230мм |
| Діаметр зовнішній | 230мм |
| Товщина | 3мм |
| Призначення | чорний кольоровий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | Extreme |
| Товщина кола | 3мм |
Характеристики
150 грн./шт
Варіанти цін
150 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10115028012 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085446 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 14315347012 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT10402 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | диск пиляльний - 1 шт. |
| Діаметр зовнішній | 190мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ фанера ⁄ МДФ |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 0.99мм |
| Кут заточування | 18град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Ширина розпилу | 1.65мм |
| Ширина пропила | 1.65мм |
| Серія | Elite |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
707 грн./шт
Варіанти цін
707 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085558 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | CABмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | CT-6215 |
| Вага | 0,406кг |
| Об'єм | 0,000608куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Насиченість діамантовою крихтою | 20-22% |
| Діаметр фрези | 115мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10115429018 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 12327055022 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25,4-F4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
4 520 грн./шт
Варіанти цін
4 520 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-4025 |
| Вага | 0,570кг |
| Матеріал | a 24 sbf |
| Об'єм | 0,000529куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 230мм |
| Товщина диска | 6мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT3796 |
| Тип | чашка алмазна |
| Застосування | цегла ⁄ бетон |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Макс. частота обертів | 12200об/хв |
| Серія | Extreme |
| Сумісність з інструментом | DWE46225 |
| Висота алмазного шару | 6мм |
| Особливі властивості | висока швидкість обробки |
Характеристики
3 116 грн./шт
Варіанти цін
3 116 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





