| Артикул товару | DT9510 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Комплектація | бур- 1 шт. |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | EXTREME 2 |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9512 |
| Тип | бур |
| Довжина | 310мм |
| Кількість | 1шт |
| Комплектація | бур - 1 шт. |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | EXTREME 2 |
Характеристики
761 грн./шт
Варіанти цін
761 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70837 |
| Тип | набори бурів |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | бетон цегла камінь будівельні блоки |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. Набір бурів 5х160, 6х160, 8х160, 10х160, 12х160мм. по 1 шт. |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Кількість предметів | 6 |
| Серія | Classic |
| Упаковка | касета |
Характеристики
541 грн./шт
Варіанти цін
541 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0463 |
| Вага | 1,824кг |
| Об'єм | 0,001313куб.м |
| Тип | зубило плоске |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | С40 |
| Тип кріплення | hex |
| Довжина зубила | 410мм |
| Ширина робочої частини | 75мм |
| Ширина основи | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0821 |
| Вага | 0,073кг |
| Об'єм | 0,000161куб.м |
| Тип | SDS-plus |
| Довжина | 210мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | С40 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечник |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 8мм |
| Довжина бура | 210мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-2645 |
| Вага | 0,748кг |
| Об'єм | 0,000716куб.м |
| Тип | SDS-plus |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | С40 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникHRC |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 26мм |
| Довжина бура | 450мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
356 грн. /шт
419 грн.
-15%
Економія 63 грн.
Варіанти цін
356 грн. /шт
419 грн.
-15%
Економія 63 грн.
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-1060 |
| Вага | 0,220кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Тип | SDS-plus |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | С40 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникHRC |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 10мм |
| Довжина бура | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-2845 |
| Вага | 0,907кг |
| Об'єм | 0,000716куб.м |
| Тип | SDS-plus |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | С40 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникHRC |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 28мм |
| Довжина бура | 450мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
529 грн./шт
Варіанти цін
529 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0410 |
| Вага | 1,100кг |
| Об'єм | 0,000423куб.м |
| Тип | набір зубил |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Кількість в упаковці | 4од. |
| Тип сталі | С40 |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Типи зубил | зубило канавкове; пласке зубило 2 од.; пробійник |
| Довжина зубила | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
329 грн./шт
Варіанти цін
329 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0450 |
| Вага | 0,281кг |
| Об'єм | 0,000215куб.м |
| Тип | зубило пласке |
| Особливості | побідитова напайка |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | С40 |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина зубила | 250мм |
| Ширина робочої частини | 14мм |
| Ширина основи | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT8927 |
| Тип | бур |
| Довжина | 460мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 460мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 354 грн./шт
Варіанти цін
1 354 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70835 |
| Тип | набори бурів |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | бетон цегла камінь будівельні блоки |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. Набір бурів SDS Plus 5.5х160, 6х160, 7х160, 8х160, 10х160мм по 1 шт. |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Кількість предметів | 6 |
| Серія | Classic |
| Упаковка | касета |
Характеристики
541 грн./шт
Варіанти цін
541 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0414 |
| Вага | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000302куб.м |
| Тип | зубило канавкове |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | С40 |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина зубила | 250мм |
| Ширина робочої частини | 14мм |
| Ширина основи | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT8912 |
| Тип | бур |
| Довжина | 110мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 110мм |
| Робоча довжина | 50мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
323 грн./шт
Варіанти цін
323 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8930 |
| Тип | бур |
| Довжина | 260мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 260мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
604 грн./шт
Варіанти цін
604 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9576 |
| Тип | бур |
| Довжина | 300мм |
| Кількість | 1шт |
| Комплектація | Бур- 1 шт. |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | EXTREME 2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
896 грн./шт
Варіанти цін
896 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SDM-1840 |
| Вага | 0,568кг |
| Об'єм | 0,000297куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 18мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60844 |
| Тип | бур |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
10 152 грн./шт
Варіанти цін
10 152 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0412 |
| Вага | 0,510кг |
| Об'єм | 0,000287куб.м |
| Тип | зубило пласке |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | С40 |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина зубила | 280мм |
| Ширина робочої частини | 17мм |
| Ширина основи | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-3060 |
| Вага | 1,500кг |
| Об'єм | 0,001000куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 30мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 099 грн./шт
Варіанти цін
1 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





