| Артикул товару | 331029 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT7508 |
| Тип | перехідник |
| Довжина | 25мм |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | квадрат 1 ⁄ 2 дюйма |
| Розмір посадкового місця | 1 ⁄ 2дюйм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
492 грн./шт
Варіанти цін
492 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 277328 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 277326 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
880 грн./шт
Варіанти цін
880 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 325298 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 319079 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
370 грн./шт
Варіанти цін
370 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 324465 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
880 грн./шт
Варіанти цін
880 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 325295 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT7512 |
| Тип | перехідник |
| Довжина | 52мм |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Розмір посадкового місця | 1 ⁄ 4дюйм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
492 грн./шт
Варіанти цін
492 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6770 |
| Тип | тримач коронок по бетону |
| Довжина | 180мм |
| Сумісність | DT6762 ⁄ DT6763 ⁄ DT6766 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | SDSmax |
| Довжина загальна | 180мм |
Характеристики
3 614 грн./шт
Варіанти цін
3 614 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6830 |
| Тип | перехідник |
| Довжина | 225мм |
| Сумісність | перфоратори |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
4 264 грн./шт
Варіанти цін
4 264 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6771 |
| Тип | тримач коронок по бетону |
| Довжина | 400мм |
| Сумісність | DT6762 ⁄ DT6763 ⁄ DT6766 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | SDSmax |
| Довжина загальна | 400мм |
Характеристики
5 679 грн./шт
Варіанти цін
5 679 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6751 |
| Тип | тримач коронок по бетону |
| Довжина | 300мм |
| Сумісність | DT6745 ⁄ DT6747 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | SDS + |
| Довжина загальна | 300мм |
Характеристики
3 098 грн./шт
Варіанти цін
3 098 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
