| Артикул товару | DT5056 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 133мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 84мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 84мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
433 грн./шт
Варіанти цін
433 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4967 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 98мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
834 грн./шт
Варіанти цін
834 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20512 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 49мм |
| Кількість | 3шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 3 шт. |
| Робоча довжина | 24мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 49мм |
| Довжина робоча | 24мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
97 грн./шт
Варіанти цін
97 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90344 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
4 061 грн./шт
Варіанти цін
4 061 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4084 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | деревофанераДСПДВПМДФповторно используемое дерево;дерево фанера ДСП ДВП МДФ повторно використане дерево |
| Діаметр зовнішній | 160мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 48шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
3 589 грн./шт
Варіанти цін
3 589 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4067 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | деревофанераДСПДВПМДФповторно используемое дерево;дерево фанера ДСП ДВП МДФ повторно використане дерево |
| Діаметр зовнішній | 235мм |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 40шт |
| Товщина полотна | 2.2мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3.2мм |
| Ширина пропила | 3.2мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
3 670 грн./шт
Варіанти цін
3 670 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1933 |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Диск пильний CONSTRUCTION - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Кількість зубців | 18шт |
| Товщина полотна | 1.5мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 2.4мм |
| Посадковий отвір | 20мм |
Характеристики
757 грн./шт
Варіанти цін
757 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90320 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0906 |
| Вага | 0,027кг |
| Об'єм | 0,000276куб.м |
| Тип | губка для шліфування |
| Розмір | 100х70х25мм |
| Зернистість | 60 |
| Розміри | 100*70*25мм |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5085 |
| Вага | 0,028кг |
| Об'єм | 0,000012куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 117мм |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0435 |
| Вага | 1,780кг |
| Матеріал | сталь 40cr |
| Об'єм | 0,000738куб.м |
| Довжина перехідника | 800мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-2004 |
| Вага | 0,336кг |
| Об'єм | 0,000515куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 180мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.6мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-4007 |
| Вага | 0,023кг |
| Об'єм | 0,000020куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 6мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-6225 |
| Вага | 0,435кг |
| Об'єм | 0,000846куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Насиченість діамантовою крихтою | 20-22% |
| Діаметр фрези | 125мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-4009 |
| Вага | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000039куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-1040 |
| Вага | 0,360кг |
| Об'єм | 0,000263куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 10мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4787 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 386мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
792 грн./шт
Варіанти цін
792 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4772 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
294 грн./шт
Варіанти цін
294 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2333 |
| Тип | полотно пиляльне по металу |
| Довжина | 228мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 228мм |
| Застосування | арматура ⁄ труби та профілі |
| Комплектація | Полотно пильне для спеціальних матеріалів - 2 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 13 TPIмм |
| Матеріал полотна | TCT ⁄ HM |
| Відстань між зубами | 2мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 13зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 228мм |
| Крок зубів | 2мм |
Характеристики
1 151 грн./шт
Варіанти цін
1 151 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20703 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 14зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 67мм |
Характеристики
671 грн./шт
Варіанти цін
671 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















