| Артикул товару | BT-0022 |
| Вага | 0,238кг |
| Об'єм | 0,000882куб.м |
| Кількість в наборі | 7од. |
| Висота | 43мм |
| Тип | набір корончатих свердел |
| Застосування | для пластика, дерева, гіпсокартона |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-3240 |
| Вага | 1,040кг |
| Об'єм | 0,000672куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 32мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0584 |
| Вага | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000233куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Зернистість | к60 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-1660 |
| Вага | 0,455кг |
| Об'єм | 0,000612куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 16мм |
| Довжина бура | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-4060 |
| Вага | 2,520кг |
| Об'єм | 0,000910куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 40мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 899 грн./шт
Варіанти цін
1 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4775 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
345 грн./шт
Варіанти цін
345 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4765 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
223 грн./шт
Варіанти цін
223 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4581 |
| Тип | свердла по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло Форстнера по дереву - 1 шт |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | форстнера |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 455 грн./шт
Варіанти цін
1 455 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4508 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 120мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 120мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 80мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 120мм |
| Довжина робоча | 80мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
98 грн./шт
Варіанти цін
98 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2292 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Кількість | 10шт |
| Застосування | листова сталь ⁄ метал ⁄ алюміній ⁄ пластик |
| Комплектація | DT2160 ⁄ DT2172 ⁄ DT2161 ⁄ DT2163 ⁄ DT2054 |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HSS ⁄ BiM |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | пластиковий пенал |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий ⁄ криволінійний |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 30мм |
| Робоча довжина полотна | 72мм |
| Крок зубів | 3мм |
Характеристики
863 грн./шт
Варіанти цін
863 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3115XM |
| Розмір | 125мм |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | Шліфлисти 25 шт. |
| Зернистість | 120мкм |
Характеристики
623 грн./шт
Варіанти цін
623 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3112XM_25_1 |
| Розмір | 125мм |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Зернистість | 60мкм |
Характеристики
27 грн./шт
Варіанти цін
27 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3307_10_1 |
| Розмір | 75х533мм |
| Застосування | стрічкові шліфувальні машини |
| Зернистість | 220мкм |
Характеристики
97 грн./шт
Варіанти цін
97 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3092 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 10 штук. |
| Зернистість | 80мкм |
Характеристики
310 грн./шт
Варіанти цін
310 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5059 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 142мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 91мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 91мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
514 грн./шт
Варіанти цін
514 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4932 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 93мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 93мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 52мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 93мм |
| Довжина робоча | 57мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
2 493 грн./шт
Варіанти цін
2 493 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4901 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 57мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 57мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт. |
| Робоча довжина | 30мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 57мм |
| Довжина робоча | 30мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
211 грн./шт
Варіанти цін
211 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20533 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 94мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 94мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
426 грн./шт
Варіанти цін
426 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20510 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 34мм |
| Кількість | 3шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 3 шт. |
| Робоча довжина | 12мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 34мм |
| Довжина робоча | 12мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
80 грн./шт
Варіанти цін
80 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6934 |
| Ширина | 127мм |
| Довжина | 445мм |
| Загальна довжина | 445мм |
| Тип хвостовика | шестигранник 28 мм |
| Тип зубила | для асфальту |
Характеристики
8 746 грн./шт
Варіанти цін
8 746 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















