| Артикул товару | DT4642 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
651 грн./шт
Варіанти цін
651 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4520 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 130мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 200мм |
| Довжина робоча | 130мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
518 грн./шт
Варіанти цін
518 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20436 |
| Тип | полотно пиляльне по металу |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | сталеві та чавунні труби ⁄ нержавіюча сталь |
| Комплектація | Полотно пильне - 1 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 8мм |
| Відстань між зубами | 1мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Серія | EXTREME CARBITE |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 8зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 152мм |
| Крок зубів | 1.4мм |
Характеристики
815 грн./шт
Варіанти цін
815 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20518 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
91 грн./шт
Варіанти цін
91 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60702 |
| Довжина | 400мм |
| Загальна довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS-MAX |
| Тип зубила | пікоподібне |
Характеристики
528 грн./шт
Варіанти цін
528 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4286 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | фанера твердая древесина пластик алюминий;фанера тверда деревина пластик алюміній |
| Діаметр зовнішній | 216мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 80шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
5 670 грн./шт
Варіанти цін
5 670 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1936 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | мягкая древесина и древесина с гвоздями;м’яка деревина і деревина з цвяхами |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 18шт |
| Товщина полотна | 1.5мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.4мм |
| Ширина пропила | 2.4мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
723 грн./шт
Варіанти цін
723 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8915 |
| Тип | бур |
| Довжина | 260мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 260мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
500 грн./шт
Варіанти цін
500 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6747 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 72мм |
| Застосування | піноблок ⁄ цегла ⁄ легкий бетон |
| Комплектація | Коронка без адаптера |
| Сумісність | DT6750 ⁄ DT6751 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Хвостовик | M16 |
| Призначена для | перфораторів SDS plus |
| Довжина загальна | 72мм |
| Тип коронки | ударна |
Характеристики
5 466 грн./шт
Варіанти цін
5 466 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0112 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 115мм |
| Зернистість | к120 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0604 |
| Вага | 0,122кг |
| Матеріал | спінений абразив |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Тип | "корал" |
| Діаметр внутрішній | 22,2мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7600об/хв |
| Товщина диска | 13мм |
| Колір | блакитний |
| Діаметр посадки | 22,2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0824 |
| Вага | 1,650кг |
| Об'єм | 0,003549куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к220 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-1080 |
| Вага | 0,285кг |
| Об'єм | 0,000591куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 10мм |
| Довжина бура | 800мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5480 |
| Вага | 0,039кг |
| Об'єм | 0,000218куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8,0мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 115мм |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-2060 |
| Вага | 0,710кг |
| Об'єм | 0,000612куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 20мм |
| Довжина бура | 600мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
369 грн./шт
Варіанти цін
369 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-9011 |
| Вага | 1,206кг |
| Об'єм | 0,001428куб.м |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0593 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000176куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Зернистість | к400 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085111 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT2361 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | листова сталь ⁄ труби та профілі |
| Комплектація | Полотно пильне біметалічне по металу - 5 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 14 TPIмм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 1.8мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| TPI | 14зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 152мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 8мм |
| Крок зубів | 1.8мм |
Характеристики
959 грн./шт
Варіанти цін
959 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2355 |
| Тип | полотна пиляльны універсальні |
| Довжина | 305мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 305мм |
| Застосування | багатошарові матеріали ⁄ метал |
| Комплектація | Полотно пильне універсальне біметалічне - 5 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 10-14 TPIмм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 1.8мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| TPI | 10зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 305мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 250мм |
| Крок зубів | 1.8мм |
Характеристики
1 534 грн./шт
Варіанти цін
1 534 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















