| Артикул товару | 910278018045 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 1-TRA205T |
Характеристики
| Артикул товару | 1-TRA709T |
| Гарантія | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | DW4543AIA |
| Тип | круги абразивні шліфувальні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | стальметалеві труби й профілікольорові метали зварювальні шви |
| Діаметр круга | 125мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Товщина | 6мм |
| Призначення | чорний кольоровий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T27 |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Товщина кола | 6мм |
Характеристики
111 грн./шт
Варіанти цін
111 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20500 |
| Тип | насадка кутова |
| Комплектація | Насадка кутова з розбірним корпусом 1 шт. Бічна рукоятка - 1 шт |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
1 672 грн./шт
Варіанти цін
1 672 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-TRA704T |
| Гарантія | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-TRA204T |
Характеристики
| Артикул товару | DT70790 |
| Тип | свердло пілотне з зенкером №6 |
| Комплектація | пілотне свердло з зенкером №6 - 1 шт. |
| Сумісність | DT70786 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
284 грн./шт
Варіанти цін
284 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1530 |
| Вага | 0,703кг |
| Об'єм | 0,003064куб.м |
| Тип | пістолет для мийки високого тиску |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1515, dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516 |
| Максимальний тиск | 140бар |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT10402_10 |
| Тип | набір пиляльних дисків |
| Кількість | 10шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | диск пиляльний - 10 шт. |
| Діаметр зовнішній | 190мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ фанера ⁄ МДФ |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 0.99мм |
| Кут заточування | 18град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Ширина розпилу | 1.65мм |
| Ширина пропила | 1.65мм |
| Серія | Elite |
| Упаковка | дисплей |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
5 566 грн./шт
Варіанти цін
5 566 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-GS20DT |
Характеристики
| Артикул товару | DCFA4142 |
| Кількість в наборі | 3 |
| Тип | набір наконечників |
| Комплектація | Набір наконечників - 1 шт. |
| Сумісність | DCF414 |
| Призначення | для заклепувального пістолета |
Характеристики
1 180 грн./шт
Варіанти цін
1 180 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8477 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Довжина | 899мм |
| Кількість | 3шт |
| Застосування | металеві трубы и профили ⁄ мідь |
| Комплектація | Полотно пильне для металу - 3 шт |
| Ширина полотна | 12.7мм |
| Призначення | полотна для стрічкових пилок |
| Товщина полотна | 0.5мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 1.8мм |
| Тип полотна | полотно для стрічкових пил |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DCS378 |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ підвищений ресурс |
| TPI | 18зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 899мм |
| Робоча довжина полотна | 899мм |
Характеристики
3 098 грн./шт
Варіанти цін
3 098 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWF4100350 |
| Довжина | 35мм |
| Комплектація | Картонна коробка. 1000 штук шурупів |
| Призначення | по дереву |
Характеристики
1 446 грн./шт
Варіанти цін
1 446 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 87015424055 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 5,8мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0821 |
| Вага | 0,073кг |
| Об'єм | 0,000192куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 210мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечник |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 8мм |
| Довжина бура | 210мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10115023009 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
665 грн./шт
Варіанти цін
665 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 910637559005 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
414 грн./шт
Варіанти цін
414 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















