| Артикул товару | SDM-4040 |
| Вага | 1,536кг |
| Об'єм | 0,000759куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 40мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0092 |
| Вага | 1,100кг |
| Об'єм | 0,002972куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | стійка для дриля |
| Кут нахилу | 0-45° |
| Діаметр посадкового отвору | 42мм |
| Діаметр посадки | 42мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 11120049015 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
4 032 грн./шт
Варіанти цін
4 032 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4776 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
375 грн./шт
Варіанти цін
375 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCV5861 |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Комплектація | Два фільтра в упаковці |
| Сумісність | DCV586M |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
1 880 грн./шт
Варіанти цін
1 880 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4904 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 75мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
288 грн./шт
Варіанти цін
288 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DSTSX22Z |
| Комплектація | Упаковка 5000 шт |
| Довжина цвяха | 22мм |
| Матеріал цвяха | оцинкована сталь |
| Тип обойми | пряма |
Характеристики
795 грн./шт
Варіанти цін
795 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90299 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20626 ⁄ DT90365 ⁄ DT90366 ⁄ DT90367 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 066 грн./шт
Варіанти цін
1 066 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8192L |
| Тип | коронка |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
Характеристики
1 099 грн./шт
Варіанти цін
1 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-0114 |
| Вага | 0,102кг |
| Об'єм | 0,000116куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | rt-0201 |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 14мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1048 |
| Вага | 0,122кг |
| Об'єм | 0,000392куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 7,4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | рожевий |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0813 |
| Вага | 1,938кг |
| Об'єм | 0,003549куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к36 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT8091 |
| Ширина | 90мм |
| Довжина | 400мм |
| Загальна довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS-MAX |
| Тип зубила | для асфальту |
Характеристики
6 247 грн./шт
Варіанти цін
6 247 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-4002 |
| Вага | 0,322кг |
| Об'єм | 0,006100куб.м |
| Тип | міксер для фарби |
| Діаметр основи | 100мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0724 |
| Вага | 5,050кг |
| Об'єм | 0,008385куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к220 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Диск по деревині, з твердосплавними напайками, 250×30×1,7 мм, 60 зубів, 5400 об/хв INTERTOOL CT-3052
| Артикул товару | CT-3052 |
| Вага | 0,610кг |
| Об'єм | 0,000943куб.м |
| Швидкість обертання | 5400об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Діаметр круга | 250мм |
| Товщина диска | 1.7мм |
| Кількість зубців | 60 |
| Кут заточування | 10град |
| Ширина пропилу | 2.4мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ST-1231 |
| Вага | 0,320кг |
| Об'єм | 0,000657куб.м |
| Тип | швидкозатискний |
| Діаметр свердла | 2.0-13мм |
| Шпиндель | 1/2"-20 unf |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-4822 |
| Вага | 0,172кг |
| Об'єм | 0,000236куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4,8мм |
| Довжина заклепки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-1226 |
| Вага | 0,129кг |
| Об'єм | 0,000227куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 260мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 12мм |
| Довжина бура | 260мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0582 |
| Вага | 0,081кг |
| Об'єм | 0,000240куб.м |
| Тип | круг наждаковий самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Зернистість | к36 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















