| Артикул товару | SD-5812 |
| Вага | 0,031кг |
| Об'єм | 0,000116куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло ступеневе |
| Кількість сходинок | 5 |
| Хвостовик | циліндричний 6мм |
| Діаметр свердла | 4, 6, 8, 10, 12мм |
| Діаметр хвостовика | 6мм |
| Максимальна глибина свердління | 4мм |
| Шаг | 2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11320061014 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115048011 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1542 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,002058куб.м |
| Тип | насадка щітка |
| Особливості | для використання з мийками високого тиску <br>dt-1508, wt-1509 потрібен перехідник dt-1533 |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509 <br> dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4871 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 600мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 600мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині опалубне, монтажне - 1 шт. |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 600мм |
| Тип свердла | опалубне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
712 грн./шт
Варіанти цін
712 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4585 |
| Тип | свердла по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло Форстнера - 1 штука |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | форстнера |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
2 097 грн./шт
Варіанти цін
2 097 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2217 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | тверда деревина ⁄ ДСП ⁄ фанера |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 3 шт |
| Робоча довжина | 75мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | BiM |
| Максимальна глибина різу | 30мм |
| Відстань між зубами | 2.5мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 30мм |
| Робоча довжина полотна | 75мм |
| Крок зубів | 2.5мм |
Характеристики
468 грн./шт
Варіанти цін
468 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20437 |
| Тип | полотно пиляльне по металу |
| Довжина | 102мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 102мм |
| Застосування | сталеві та чавунні труби ⁄ нержавіюча сталь |
| Комплектація | Полотно пильне - 1 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 8мм |
| Відстань між зубами | 1мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Серія | EXTREME CARBITE |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 8зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 102мм |
| Крок зубів | 1.4мм |
Характеристики
623 грн./шт
Варіанти цін
623 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9402 |
| Тип | мішки для збору пилу |
| Комплектація | Мішки текстильні для пилососів DWV902, DWV905 - 5 шт в упаковці |
| Сумісність | DWV902 ⁄ DWV905 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DWV902, DWV905 |
Характеристики
2 584 грн./шт
Варіанти цін
2 584 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DTM8681 |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | Абразивна сітка до ексцентрикових шліфувальних машин - 5 шт |
| Зернистість | 80мкм |
Характеристики
896 грн./шт
Варіанти цін
896 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5046 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 86мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
212 грн./шт
Варіанти цін
212 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5037 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 57мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 57мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 30мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 57мм |
| Довжина робоча | 30мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
202 грн./шт
Варіанти цін
202 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6673 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 150мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 150мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 150мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
203 грн./шт
Варіанти цін
203 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT99561 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево;дерево |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 42шт |
| Товщина полотна | 1.2мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB + R |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 1.76мм |
| Ширина пропила | 1.76мм |
| Серія | EXTREME RUNTIME |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB + R |
Характеристики
1 861 грн./шт
Варіанти цін
1 861 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6763 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 107мм |
| Застосування | піноблок ⁄ цегла ⁄ легкий бетон |
| Комплектація | Коронка без адаптера |
| Сумісність | DT6770 ⁄ DT6771 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Призначена для | перфораторів SDS max |
| Довжина загальна | 107мм |
| Тип коронки | ударна |
Характеристики
9 293 грн./шт
Варіанти цін
9 293 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5808 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | сверло-фреза |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 98мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0175 |
| Вага | 0,390кг |
| Об'єм | 0,000751куб.м |
| Сумісність | wt-0171 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1038 |
| Вага | 0,275кг |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Матеріал виготовлення | (ева) етиленвінілацетат |
| Особливості | світяться в темряві |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | прозорий, світяться у темряві |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
105 грн./шт
Варіанти цін
105 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6750 |
| Тип | тримач коронок по бетону |
| Довжина | 110мм |
| Сумісність | DT6745 ⁄ DT6747 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | SDS + |
| Довжина загальна | 110мм |
Характеристики
1 239 грн./шт
Варіанти цін
1 239 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Диск по деревині, з твердосплавними напайками, 190×30×1,5 мм, 40 зубів, 7500 об/хв INTERTOOL CT-3041
| Артикул товару | CT-3041 |
| Вага | 0,322кг |
| Об'єм | 0,000675куб.м |
| Швидкість обертання | 7500об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Діаметр круга | 190мм |
| Товщина диска | 1.5мм |
| Кількість зубців | 40 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 2мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















