| Артикул товару | DT4783 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 386мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
614 грн./шт
Варіанти цін
614 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2978 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 555мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 555мм |
| Застосування | деревина |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 1 шт |
| Робоча довжина | 430мм |
| Призначення | полотна для ALLIGATOR® |
| Матеріал полотна | HSS |
| Тип полотна | полотно для пил ALLIGATOR |
| Матеріал зубів | HSS |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DWE 397 DWE 398 DWE 399 |
| Особливі властивості | продуктивність |
| Загальна довжина полотна | 555мм |
| Робоча довжина полотна | 430мм |
Характеристики
1 918 грн./шт
Варіанти цін
1 918 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2165 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | деревина ⁄ ДВП |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 5 шт |
| Робоча довжина | 73мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HCS |
| Максимальна глибина різу | 30мм |
| Відстань між зубами | 2.5мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 30мм |
| Робоча довжина полотна | 73мм |
| Крок зубів | 2.5мм |
Характеристики
385 грн./шт
Варіанти цін
385 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DC5404 |
| Тип | носики |
| Застосування | подходят к любым контейнерам под герметик на 600 мл. " |
| Комплектація | 25 штук в упаковці |
| Сумісність | DCE580 |
| Призначення | до пістолету для герметика |
Характеристики
2 531 грн./шт
Варіанти цін
2 531 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3795 |
| Тип | чашка алмазна |
| Застосування | цегла ⁄ бетон |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Макс. частота обертів | 12200об/хв |
| Серія | Extreme |
| Сумісність з інструментом | DWE46225 |
| Висота алмазного шару | 5мм |
| Особливі властивості | висока швидкість обробки |
Характеристики
1 869 грн./шт
Варіанти цін
1 869 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3090 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 10 штук. |
| Зернистість | 40мкм |
Характеристики
310 грн./шт
Варіанти цін
310 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8088 |
| Ширина | 25мм |
| Довжина | 600мм |
| Загальна довжина | 600мм |
| Тип хвостовика | SDS-MAX |
| Тип зубила | плоске |
Характеристики
1 146 грн./шт
Варіанти цін
1 146 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6978 |
| Довжина | 300мм |
| Загальна довжина | 300мм |
| Комплектація | Кількість штук в комплекті - 1. |
| Тип зубила | пікоподібне |
Характеристики
2 031 грн./шт
Варіанти цін
2 031 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6952 |
| Тип | набори свердел по бетону та циглині |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | Набір свердел по бетону,цеглі,каменю 5 шт - 4; 5; 6; 8; 10 мм. Пластиковий кейс |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Кількість предметів | 5 |
| Футляр | Пластиковая касета |
| Довжина загальна | 75.85мм |
| Довжина робоча | 38.44мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
396 грн./шт
Варіанти цін
396 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6680 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 60мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 100мм |
| Довжина робоча | 60мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
181 грн./шт
Варіанти цін
181 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1960 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево повторно используемое дерево МДФ ДСПфанера ДВП;дерево повторно використане дерево МДФ ДСП фанера ДВП |
| Діаметр зовнішній | 305мм |
| Максимальна швидкість обертів | 4800об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 60шт |
| Товщина полотна | 2мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 4800об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
2 333 грн./шт
Варіанти цін
2 333 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6762 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 107мм |
| Застосування | піноблок ⁄ цегла ⁄ легкий бетон |
| Комплектація | Коронка без адаптера |
| Сумісність | DT6770 ⁄ DT6771 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Призначена для | перфораторів SDS max |
| Довжина загальна | 107мм |
| Тип коронки | ударна |
Характеристики
6 560 грн./шт
Варіанти цін
6 560 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-2001 |
| Вага | 0,115кг |
| Об'єм | 0,000228куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 115мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.2мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-1046 |
| Вага | 0,252кг |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11,2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | рожевий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0365 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000150куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 45мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-9100 |
| Вага | 0,213кг |
| Об'єм | 0,002360куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Діаметр щітки | 100мм |
| Тип дроту | кручений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5812 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000172куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло ступеневе |
| Кількість сходинок | 5 |
| Хвостовик | циліндричний 6мм |
| Діаметр свердла | 4, 6, 8, 10, 12мм |
| Діаметр хвостовика | 6мм |
| Максимальна глибина свердління | 4мм |
| Шаг | 2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0343 |
| Вага | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000029куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Діаметр свердла | 5мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
20 грн./шт
Варіанти цін
20 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-1280 |
| Вага | 0,355кг |
| Об'єм | 0,000594куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 12мм |
| Довжина бура | 800мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
219 грн./шт
Варіанти цін
219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















