| Артикул товару | DT4505 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 90мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 90мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 60мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 90мм |
| Довжина робоча | 60мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
68 грн./шт
Варіанти цін
68 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20435 |
| Тип | полотно пиляльне по металу |
| Довжина | 230мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 230мм |
| Застосування | сталеві та чавунні труби ⁄ нержавіюча сталь |
| Комплектація | Полотно пильне - 1 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 8мм |
| Відстань між зубами | 1мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Серія | EXTREME CARBITE |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 8зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 230мм |
| Крок зубів | 1.4мм |
Характеристики
1 151 грн./шт
Варіанти цін
1 151 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWH052 |
| Тип | система пиловидалення |
| Комплектація | База системи пиловидалення зі шлангом. Монтажний кронштейн. Ремінець для кріплення |
| Сумісність | D25981 ⁄ D25966 |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
8 503 грн./шт
Варіанти цін
8 503 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3500 |
| Тип | щітка чашкова |
| Діаметр посадкового отвору | 14мм |
| Діаметр круга | 65мм |
| Посадковий отвір | 14мм |
| Довжина дроту | 18мм |
| Матеріал щітки | кручений металевий дрот |
Характеристики
600 грн./шт
Варіанти цін
600 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5554_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 117мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 72мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 72мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
310 грн./шт
Варіанти цін
310 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20527 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 75мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
240 грн./шт
Варіанти цін
240 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9643 |
| Тип | бур |
| Довжина | 310мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 310мм |
| Робоча довжина | 230мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
178 грн./шт
Варіанти цін
178 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60825 |
| Тип | бур |
| Довжина | 540мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 540мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
4 467 грн./шт
Варіанти цін
4 467 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-2085 |
| Вага | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000506куб.м |
| Швидкість обертання | 8500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 85мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWB-1640 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000090куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 16мм |
| Довжина свердла | 400мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWF-3215 |
| Вага | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Діаметр свердла | 32мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
209 грн./шт
Варіанти цін
209 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0285 |
| Вага | 0,018кг |
| Об'єм | 0,000041куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | шестигранний |
| Діаметр свердла | 5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-1005 |
| Вага | 0,608кг |
| Об'єм | 0,000485куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 230мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.4мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-6032 |
| Вага | 0,196кг |
| Об'єм | 0,000510куб.м |
| Розмір | 280x105мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к320 |
| Розміри | 280x115мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Круг алмазний вiдрiзний Distar 1A1RSS/C1-W 354x3,2/2,2x25,4-11,5-21-ARP 40x3,2x10+2 R165 Classic H12
| Артикул товару | 12185004160 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0814 |
| Вага | 2,720кг |
| Об'єм | 0,006084куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к40 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT60003 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 123мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 123мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 93мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 123мм |
| Довжина робоча | 93мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
244 грн./шт
Варіанти цін
244 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4788 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 386мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
821 грн./шт
Варіанти цін
821 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4783 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 386мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
614 грн./шт
Варіанти цін
614 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















