| Артикул товару | DT5535 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 34мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 34мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 12мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 34мм |
| Довжина робоча | 12мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
610 грн./шт
Варіанти цін
610 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90301 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20626 ⁄ DT90365 ⁄ DT90366 ⁄ DT90367 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 066 грн./шт
Варіанти цін
1 066 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9288 |
| Тип | набори свердел по бетону та циглині |
| Кількість | 8шт |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | Набір свердел по бетону/цеглі/каменю 8 шт - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 мм. Пластиковий кейс |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Кількість предметів | 8 |
| Футляр | Пластиковий пенал |
| Довжина загальна | 60.75мм |
| Довжина робоча | 28.38мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
660 грн./шт
Варіанти цін
660 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-0168 |
| Вага | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000039куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | до пістолетів rt- 0105; rt- 0120; rt- 0202 |
| Висота цвяху | 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0306 |
| Вага | 0,440кг |
| Об'єм | 0,001179куб.м |
| Кількість | 10од. |
| Зернистість | 60 |
| Ширина стрічки | 75мм |
| Довжина стрічки | 457мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8235 |
| Вага | 10,600кг |
| Об'єм | 0,004735куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 10000од. |
| Сумісність | для pt- 1615 |
| Перетин дроту | 1.40x1.60мм |
| Ширина скоби | 10.8мм |
| Висота скоби | 35мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-1055 |
| Вага | 0,120кг |
| Матеріал | етиленвінілацетат |
| Об'єм | 0,000294куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 7,4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | блакитний |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-601850 |
| Вага | 0,018кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Розмір | 280х105мм |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Зернистість | к180 |
| Розміри | 105x280мм |
| Цiна | ціна вказана за 1 штуку |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-6004 |
| Вага | 0,192кг |
| Об'єм | 0,000468куб.м |
| Розмір | 280x105мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к40 |
| Розміри | 280x115мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0493 |
| Вага | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000390куб.м |
| Матеріал виготовлення | швидкоріжуча інструментальна сталь |
| Тип | свердло форстнера |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Кут заточування | 45° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
105 грн./шт
Варіанти цін
105 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-8220 |
| Вага | 6,500кг |
| Об'єм | 0,002875куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 10000од. |
| Сумісність | для pt- 1615 |
| Перетин дроту | 1.40x1.60мм |
| Ширина скоби | 10.8мм |
| Висота скоби | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ST-1620 |
| Вага | 0,620кг |
| Об'єм | 0,000528куб.м |
| Тип | ключовий |
| Діаметр свердла | 3-16мм |
| Шпиндель | 1/2" x 20 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442045 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 360 грн./шт
Варіанти цін
1 360 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 14315129010 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
620 грн./шт
Варіанти цін
620 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90367 |
| Тип | тримач коронок BiM |
| Комплектація | Тримач коронок (ціфенборов) - 1 шт |
| Сумісність | коронки BiM 14 - 30 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | шестигранник 13 мм. |
| Діаметр закріплюваних цифенборів | 14-30мм |
| Наявність центруючого свердла | є |
| Серія | Extreme |
Характеристики
259 грн./шт
Варіанти цін
259 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3502 |
| Тип | щітка дискова |
| Діаметр посадкового отвору | 14мм |
| Діаметр круга | 115мм |
| Посадковий отвір | 14мм |
| Довжина дроту | 22мм |
| Матеріал щітки | кручений металевий дрот |
Характеристики
778 грн./шт
Варіанти цін
778 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3111XM |
| Розмір | 125мм |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | Шліфлисти 25 шт. |
| Зернистість | 40мкм |
Характеристики
623 грн./шт
Варіанти цін
623 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5058 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 142мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 91мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 91мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
484 грн./шт
Варіанти цін
484 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20531 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 87мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 87мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DSTSX19Z |
| Комплектація | Упаковка 5000 шт |
| Довжина цвяха | 19мм |
| Матеріал цвяха | оцинкована сталь |
| Тип обойми | пряма |
Характеристики
695 грн./шт
Варіанти цін
695 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















