| Артикул товару | DT-1541 |
| Вага | 0,237кг |
| Об'єм | 0,000710куб.м |
| Тип | насадка фреза грязьова |
| Особливості | для використання з мийками високого тиску <br>dt-1508, wt-1509 потрібен перехідник dt-1533 |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509 <br> dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-7125 |
| Вага | 0,315кг |
| Об'єм | 0,000636куб.м |
| Швидкість обертання | 11000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 125мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
84 грн. /шт
99 грн.
-15%
Економія 15 грн.
Варіанти цін
84 грн. /шт
99 грн.
-15%
Економія 15 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | BT-0506 |
| Вага | 0,117кг |
| Об'єм | 0,000310куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к60 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
553 грн. /шт
651 грн.
-15%
Економія 98 грн.
Варіанти цін
553 грн. /шт
651 грн.
-15%
Економія 98 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | SD-7026 |
| Вага | 0,360кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 26мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
203 грн. /шт
239 грн.
-15%
Економія 36 грн.
Варіанти цін
203 грн. /шт
239 грн.
-15%
Економія 36 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | 11120034012 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | Supreme-4T(10W40) |
| Об'єм | 1л |
| Тип двигуна | 4-х тактний |
| Застосування | моторна олива |
| Комплектація | Пластикова пляшка ємністю 1 л |
| Тип мастила | напівсинтетичне |
| Тип оливи | напівсинтетична |
Характеристики
| Артикул товару | DXVA11-1100 |
| Тип | адаптер ступінчастий |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
439 грн./шт
Варіанти цін
439 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0433 |
| Вага | 0,065кг |
| Матеріал | сталь Cr-Mo |
| Об'єм | 0,000231куб.м |
| Тип кріплення | SDS-plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8618 |
| Вага | 0,800кг |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | pt-1603, pt-1612 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085249 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0463 |
| Вага | 1,824кг |
| Об'єм | 0,001313куб.м |
| Тип | зубило пласке |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Тип кріплення | hex |
| Довжина зубила | 410мм |
| Ширина робочої частини | 75мм |
| Ширина основи | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11143158050 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115421010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 304539 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0552 |
| Вага | 0,520кг |
| Об'єм | 0,000341куб.м |
| Тип | брусок абразивний двосторонній |
| Розмір | 200х50х25мм |
| Зернистість | 120, 240 |
| Розміри | 200*50*25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-2002 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000217куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 125мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.4мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20625 |
| Тип | тримач коронок BiM |
| Комплектація | Тримач коронок (ціфенборов) - 1 шт. Центруюче свердло - 1 шт |
| Сумісність | коронки BiM 32 - 210 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | шестигранник 13 мм. |
| Діаметр центруючого свердла | 6,35 (1/4 дюйма)мм |
| Діапазон діаметрів коронок | 32-210мм |
| Хвостовик тримача | 13мм |
| Серія | QUICK CHANGE |
Характеристики
1 475 грн./шт
Варіанти цін
1 475 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70792 |
| Тип | свердло пілотне з зенкером №10 |
| Комплектація | пілотне свердло з зенкером №10 - 1 шт. |
| Сумісність | DT70788 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
284 грн./шт
Варіанти цін
284 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 910278018045 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















